011h Pätoro uhasení sopky- WU WEI XIAO DU WAN EAN: 8594064350116

011h Pätoro uhasení sopky- WU WEI XIAO DU WAN EAN: 8594064350116

horúčosť toxín Pian

Vylučuje toxické teplo RE DU a odstraňuje horký toxín z podkožia a kože. Ochladzuje krv XUE. Pôsobí protizápalovo, zmenšuje opuchy

13,99 €

14,99 € Zľava 1 €

Skladové číslo: 011h

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Mediland s. r. o

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavo ako je napr.:
Kožné zápaly, horúčka, lupienka, kožné abscesy, vredy, ekzémy

Popis : Zápaly kože typu vredov, karbunkulov, furunklov, akné, opuchov kože, ktorá je tvrdá, začervenaná a bolestivá sa v Číne lieči touto bylinnou zmesou. Podľa čínskej medicíny sa jedná o nahromadené teplo, vlhko a teplý toxín v danej oblasti. Najčastejšie sú tieto ťažkosti spôsobené nesprávnou životosprávou (nadmernou spotrebou mastných a korenených jedál), ktorá má za následok kumuláciu vnútorného tepla či dokonca teplého toxínu. To všetko vedie k vzniku zápalu v tele či horúčke. Teplý toxín sa tlačí z tela von cez kožu vo forme „drobných vulkánikov na svahoch búriacej sa sopky“, ako Číňania nazývajú tento stav. Bylinná zmes obsahuje 5 bylín, ktoré vylučujú teplý toxín z tela, ochladzujú teplo a vlhko a znižujú tak aj horúčku. V našich podmienkach by sme povedali, že tieto byliny tzv. čistia krv.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny - Cisárskou bylinou je Jin Yn Hua, ktorá prečisťuje teplosť z vrstvy QI a XUE a zmenšuje opuchy. Ostatné byliny Ye Ju Hua, Zi Hua Di Ding, Pu Gong Ying a Lian Qiao pročišťujú teplosť, odstraňujú jed, ochladzujú krv, a preto sa používajú u liečby hnisavých lézií. Táto zmes je základom množstva ostatných zmesí, ktoré sú určené pre liečbu lokálnych povrchových a hnisavých infekcií. Jej mechanizmom pôsobenia je prečistenie teplosťi a vylúčenie jedu.

Dávkovánie - 3x denne 4 tabletky, deti od 3 do 12 rokov 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Pre urýchlenie liečby kožných zápalov sa odporúča užívať spolu s aplikáciou Chryzantémového krému (kód 383) alebo Oleandrového krému (kód 382). Účinok je možné pozorovať po 1. týždni, v závažných prípadoch je nutná konzultácia s lekárom.

Balenie - 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Angína, Bolesti v krku , Ekzém mokvavý, Horúčka, Kožné abscesy, Kožné problémy , Lupienka , Zápal krčných mandlí
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info