Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

ABCTM NLS - Dg. a terapeutický magnetický biorezonančný zdravotný prístroj

Nelineárny diagnostický a terapeutický zdravotný prístroj

Diacom NLS
     Najobľúbenejší softvér 3D MBRP ABCTM nelineárny biorezonančný magnetický zdravotný analyzátor. O presnosti tohto unikátneho prístroja sa môžete priamo presvedčiť u nás: www.healer.sk (kontakt)

   Prehľad o zdravotnom prístroji Diacom zdravotný analyzátor
Konvenčný prístup k analýze zdravotného stavu. Diagnostika zahŕňa fyzikálne vyšetrenie, kde vyškolený a skúsený lekár z následných diagnostických testov, môže lekár odporučiť po predbežnej analýze.
Som si istý, že budete súhlasiť, že tento prístup zahŕňa priveľa premenných faktorov, ktoré môžu významne ovplyvniť presnosť diagnostiky a účinnosti liečby.
To je dôvod, prečo sa dá spoliehať na NLS zdravotný analyzátor Diacom Medicomat-36, ktorý robí veľký zmyselný výsledok.
Aký je medicínsky analyzátor 36 NLS (Health Analyzer) ?
Tento prístroj je diagnostický prístroj, ktorý sa spolieha na starostlivú a podrobnú analýzu elektromagnetických vĺn mozgového kmeňa, aby vykonala neinvazívne vyšetrenie vášho tela.
Bio-rezonančný mechanizmus používaný v tomto zariadení je široko používaný v leteckom lekárstve. Je to len nedávno, že obyčajní jednotlivci ako vy a ja získali možnosť využívať výhody prístroja i za pomoci moderného softvéru Medicomat 36.
Ako zdravotný alalyzátor NLS funguje?
Lekársky výskum preukázal nepochybne, že ľudské telo je delikátny a zložitý mechanizmus poháňaný bioeletricky ktorý cestuje po celom tele prostredníctvom nervovej sústavy.
Systém Nelineárny (NLS) vykonáva kontrolu nášho tela a všetkých jej orgánov a orgánových sústav na bunkovej úrovni.
Elektromagnetické vlny vyžarované z mozgového kmeňa môžu riadne dekódovať to, čo nám pomáha získať všetky potrebné informácie o stave nášho tela, súčasné aj potenciálne problémy spolu s rôznymi krokmi potrebných na prevenciu alebo vyliečenie.
Medicomat 36 NLS Health Analyzer má emitor zariadení, ktoré vysielajú signály na rovnakej frekvencii ako bunky v našom tele. Akonáhle sa tak stane, budú senzory zabudované do analyzátora Diacom čítať signály buniek pomocou slúchadiel.
Konečným výsledkom je to, že osoba obsluhujúca mechanizmus dostane okamžitý výsledok v reálnom čase a vysoko presnú predstavu o stave ľudského tela a nášho organizmu.
Zmeny v našich orgánov sa analyzujú automaticky pomocou tohto zariadenia. Ďalej prístroj porovnáva súčasný stav nášho tela a jeho orgánov s histologických štruktúr. To vám umožní určiť intenzitu alebo fázu ochorenia, potenciálne možnosti liečby a možné komplikácie, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku súčasného stavu nášho zdravie.

Vlastnosti prístroja – zdravotného analyzátora má nasledovné vlastnosti:
 Je úplne neinvazívny. Nikdy nebudete musieť znášať bolesť alebo nepohodlie v dôsledku aplikovania ihiel alebo iných objektov do vášho tela.
 Je to pohodlné a praktické. Nemusíte predkladať žiadne telesné tekutiny na analýzu. Nemusíte čakať dlhé hodiny na vašej klinike a opätovne prísť do nemocnice na ďalšie vyšetrenia a zase prísť a cestovať k lekárovi. Nemusíte ani rýchlo, alebo inak zmeniť svoje obvyklé rutiny. Toto zariadenie môže skenovať svoje (Vaše ) telo, aj keď máte na sebe niekoľko vrstiev oblečenia.
 Je to úplne bezpečné. Nemusíte byť vystavený zariadeniami, ktoré vysielajú vysoké dávky röntgenového žiarenia alebo akékoľvek inej formy žiarenia.
 Rýchla a presná diagnóza iba počas 30 minút. Skenovanie trvá pol hodiny bude zahŕňať 16 rôznych 3D CT simulácií vášho tela. Takže je možné analyzovať Vaše fyzické zdravie a vyhodnocovať prítomnosť početných podmienok v tak krátkom časovom období.
 Komplexné snímanie 12 systémov ľudského tela. Diacom NLS posúdi zmeny ľudských tkanív a poskytne Vám podrobný prehľad všetkých aspektov a aspektov svojho fyzického tela.
 Dôraz na prevencii. Konvenčná diagnóza je len zriedka účinná pri diagnostike nášho zdravia v dlhodobom časovom úseku (horizonte). Na druhej strane, prístroj so softvérom nám pomôže zhodnotiť potenciálne riziká, čo sa nám môže naskytnúť v priebehu najbližších 3 až 5 rokov.
 Vedecká analýza je založená na tvrdých dátach. To znamená, že môžeme prijať aktívne opatrenia zamerané na prevenciu chorôb predtým, než k nim dôjde. To je oveľa lepšia voľba než sa zamerať na liečebnú starostlivosť po tom, čo sme prepadli už k závažnej chorobe alebo k ťažkému zdravotnému stavu.
 Začlenenie moderných technológií so zdravotnou starostlivosťou. Zariadenie kombinuje spektrálnu rezonanciu, kvantovú analýzu rezonancií a akustickej analýzy rezonancií poskytnú prístup k najlepším technológiám presnej diagnózy.
 Dôraz je na celostnú zdravotnú starostlivosť. Ľudské telo je veľmi zložitý mechanizmus, ktorý reaguje inak na rôzne typy liekov a diétnych vzorov a receptov. Analyzátor vám dá jasnú predstavu o dávkach alebo škodlivosti spôsobenej v súvislosti s jednotlivými drogami, liekmi, stravy, potravy alebo látky.
Funkcie tohto diagnostického zariadenia možno rozdeliť do nasledujúcich troch kategórií:
A. funkcia detekcie
Zariadenie sníma 12 hlavných systémov v našom tele; 256 orgánov a žliaz a 4352 ochorení a rôznych stavov.
Funkcia detekcie sa zameriava na prediktívne analýzy, ktoré analyzujú Vašu minulosť, prítomnosť a budúcnosť bunkovej vitality, ktoré odhaľujú prípadné komplikácie, ktoré môžu nastať v priebehu najbližších 3-5 rokov.

B. Funkčná analýza
Ako meditácia pomáha na moje telo? Čo sa stane s našimi orgánmi, keď budeme jesť nezdravé jedlo? V minulosti sme mali inú možnosť, ako sa spoliehať sa na nejasné parametre ako inštinktívnych a osobných názorov pri hľadaní odpovede na tieto otázky.
Toto zariadenie Vám môže pomôcť vykonať podrobnú analýzu, za pomoci ktorej Vám poskytne tvrdé dáta na správne vyhodnotenie Vášho zdravotného stavu. Analytické funkcie môžu byť tiež použite na posúdenie priaznivého vplyv na zdravie potravín a ďalších látok pôsobiacich na Váš ľudský organizmus.

C. Funkcie liečby ( opravy poškodeného organizmu )

Skutočnosť, že tento prístroj Vám môže dať nahliadnuť do aktuálneho stavu Vášho tela spolu s možnými rizikami, ktoré môžu nastať v budúcnosti znamená, že liečba Vášho tela a liečenie chorôb a Vašich zdravotných ťažkostí sa stávajú oveľa jednoduchšie.
Náprava, bolesť, ochorenie a nepriaznivé stavy sa pevne zakorenia v tele, kde bude možné s týmto zdravotným analyzátorom úspešne liečiť mnoho ochorení.

D. Vzdelávacia funkcia

Žiadny lekár alebo zdravotnícky odborník si nemôže dovoliť ignorovať proces učenia. Vysoko kvalitné obrazy zariadenia poskytujú slúžiť ako profesionálny učebný materiál, ktorý pomôže lekárovi teraz viac spoľahlivo a presne tréning bez akýchkoľvek ťažkostí.
Ako obyčajní jedinci môžeme všetci využívať 100.000 skenovaní bodov a sa dozvedieť viac o rôznych orgánoch v našom tele. Aký je prietok krvi do srdca?
Aké blokády bránia prietoku krvi bohatej na kyslík? Ako sa choroba v určitom orgáne vplýva na celkový zdravotný stav nášho organizmu?
Hľadanie odpovede na tieto otázky dostanete bez utrpenia a bolesti. Toto nepohodlie obídete za pomoci tohto prístroja.

E. Životný štýl a funkcie

Z toľkých dostupných údajov, ktoré za pomoci tohto prístroja máme k dispozícii, môžeme pripraviť personalizovaný a individuálny zdravotný plán zahŕňajúci stravu, lieky, cvičenie, meditácie, a všetky ostatné aspekty a aspekty nášho každodenného života.

Výhody zdravotného prístroja:

1, Rýchla analýza

Už nebudete musieť ignorovať svoje zdravie starať o svoj nabitý program. Namiesto toho, len venujete 30 minút na skenovanie tela a určenie presného stavu ( diagnózy) všetkých hlavných systémov a orgánov.
Tento proces skenovania zahŕňa tieto systémy v našom tele:

 Náš kostrový systém zahŕňajúci naše kosti, svaly, kĺby, atď.
 Lymfatický systém, ktorý zahŕňa všetky naše lymfatické uzliny atď
 Cievny systému, t. j našich tepien, žíl vlásočníc a pod.
 Nervový systém vrátane nášho mozgu, miechy a súvisiace žľazy.
 Urogenitálny systém, pokrývajúci naše reprodukčné a vylučovacie orgány.
 Dýchacie ústrojenstvo - pľúca a ďalšie súvisiace orgány.
 Tráviaci systém.
 Endokrinný systém, pokrývajúci všetky naše hormonálne žľazy.
 Prítomnosť baktérií a iných mikroorganizmov, v našom tele.
 Naša krv, hormóny, enzýmy a iné tekutiny.
 reakcia nášho tela na alergény atď
 Vplyv potravín, liekov, bylín a iných látok na naše telo a organizmus.

2, Žiadna bolesť a žiadne poškodenie organizmu

Môžete sa sám ( sama ) naskenovať denne bez akýchkoľvek rizík alebo škodlivých následkov Zdravie sa stáva zábavné a zaujímavé s týmto unikátnym zdravotným analyzátorom.

C. Spoľahlivý a nenákladný

Počiatočné investície môžu pomôcť sa starať o svoje zdravie a zdravie všetkých vašich rodinných príslušníkov bez dodatočných nákladov. Dlhodobý prínos tohto zariadenia z neho robí veľmi lacný spôsob, ako sa tešiť dobrému zdraviu po celú dobu.
Ďalej máte istotu spoľahlivého výkonu a a dostanete sa k presným výsledkom za všetkých okolností.
Môžete si vychutnať všetky výhody tohto zdravotného analyzátora za prekvapivo prijateľnú cenu $ 1,133. Stroj musí byť pripojený k notebooku, aby správne fungovali.
Môžete si vybrať, kúpiť len stroj alebo kombinovať stroje a laptop nákup pre väčšie pohodlie (cena s notebookom: 2,288 $).
Vyrobené v Číne, prístroj je dodávaný z Hongkongu a je bežne dodávame do 7 dní.
Balíček obsahuje nasledujúce komponenty:
 Jeden NLS Analyzer
 Jedna slúchadlá snímač typu
 Jedna položka Cup
 Jeden USB kábel
 Jeden návod na obsluhu
 Jeden výukové video
 Jeden z hliníka-gold kufor
 Laptop so softvérom predinštalovaným
Zariadenie je kompatibilné s Windows XP, Windows 7, Windows 8 a Windows 10 OS.To znamená, že sa nemusíte starať o problémy s výkonom bez ohľadu na to, či starú operačného systému alebo najnovšiu verziu operačného systému Windows.
Medicomat-36 je dodávaný s Voľný DHL lodnej dopravy po celom svete. Čas potrebný pre tento výrobok má byť dodané na dosah ruky, bude závisieť na tom, kde žijete.
Kúpiť kompletný balík (s notebookom) dnes za pouhých 2,288 $:

* Po zaplatení budete presmerovaný na stránku, kde môžete zadať dodaciu adresu *
Kliknite tu pre viac informácií o Medicomat-36 .
Publikované v Medicomat Produkty | Štítky Diacom , medicomat-36 , nls zdravotné analyzátor
Všetko, čo potrebujete vedieť o Medicomat-36T (Touch Screen Computer)
PREDSTAVOVAL
uverejnené na 29. decembra 2015
Vaše telo je štruktúrovaný, komplexný sieť elektromagnetických polí. Tieto polia prestupujú svoje fyzické telo a základom všetky svoje fyziológiu.
Choroby a podmienky, ktoré trápili vašu existenciu a urobil si zo života peklo je teraz možné liečiť pomocou analýzy elektromagnetického poľa vo vašom tele a opravuje elektromagnetické nerovnováhy pomocou Medicomat-36T. Táto Diacom nelineárne diagnostický systém (NLS) pracuje na koncepte bio-rezonancie.
Ťažiť z technológia vyvinutá spoločnosťou viac ako 35 rokov výskumu a miliardách výskumných fondov. Technológia 3D-NLS je na rozdiel od nič ste videli alebo počuli.Jedná sa o zdravie nástroj budúcnosti. Americkí a ruskí vedci postavil tento prístroj.
3d nls zdravie analyzátor bude testovať viac ako 12 256 energetických systémov a orgánov v tele. Najlepšie vlastnosť zariadenie je LCD displej, kde uvidíte 3D obraz v reálnom čase.
Bio-rezonancie NLS Health Analyzer
Bio-rezonancie je nový koncept uzdravenie využívané v Medicomat-36 t. Je to forma alternatívnej medicíny terapie. Vaše bunky majú prirodzenú rezonanciu (Bio-rezonancie). Toto môže byť dané použitím 3d nls zdravotné analyzátora.
Najnovšie neinvazívne zariadenia pre analýzu NLS a bio-rezonancie ľudského tela vrátane testovania doplnkov, prípravu náprave, terapie a návrhy výživy je medicomat36t. To bude plne kontrolovať svoje telo na príznaky ochorenia a uľahčujú účinnú liečbu chorôb identifikovať. Toto zariadenie Diacom NLS má:
 Funkcia detekcie ochorenia
 liečba Funkcia
 Položka Funkcia Analysis
 Viac ako 90% presnosťou
 Žiadne vedľajšie účinky
 Skúšobná doba necelých desať minút
Najnovší vývoj v diagnostike je Diacom NLS diagnostika. NLS-diagnostická metóda bude zahŕňať vyhodnotenie stavu elektromagnetického poľa vo vašom tele. Výsledky tohto hodnotenia budú v podobe grafických prvkov a vizuálnymi obrazmi uvedením topografie postihnutej oblasti. To umožní, aby váš lekár analyzovať poškodenie energetického systému tkanív takže je možné objasniť diagnózu presné určenie druhu zápalu.
Čo je Medicomat36t Ako Medicomat36t PRÁCE A to je Výhody
Diacom NLS je najlepšie na svete technológiu starostlivosti o zdravie. Medicomat36t je 3D NLS zdravie analyzátor navrhnutý tak, aby vám pomohol pri kontrole svoje zdravie.To bude testovať nielen svoju chorobu, ale bude tiež testovať zdroj vašej choroby a účinkov ochorení má na svojom energetickom systéme.
Medicomat36t bude fungovať podľa jednoducho umiestnia špeciálne slúchadlá cez uši, po ktorej vaše telo premieta od hlavy k päte. Tento postup vám neublíži žiadnym spôsobom a nie rez bude na vašom tele.
Slúchadlá obsahuje špeciálne senzor spúšťacie čitateľa, že bude čítať signály zo svojich buniek. Analýza komunikácie vašich buniek a mozgu pramení elektromagnetické vlny prinesie mnoho informácií o stave svojho zdravia.
Medicomat36t prehľadá váš tkanív a orgánov na bunkovej úrovni.
Tie sú neustále bombardovaní mimo frekvencií, ktoré môžu zasahovať do svojho prirodzeného rezonancie. Preto je nájsť spôsob, ako opraviť svoj bio-rezonančnej je dôležité. V Medicomat36t, pre spracovanie signálu technika založená PC sa používa na analýzu viac parametrov vo vašom tele a interpretáciu výsledkov.

Parametre analyzované sú psychické a fyzické problémy, ktoré môžu byť zažíva. Na zhrnutie predložené 3d NLS zdravie analyzátora základe bude lekár určiť najlepšiu liečbu.
Vzhľadom k tomu, príchodom Diacom NLS, môžu lekári teraz liečenie chorôb tým, že stimuluje zmeny v bio-rezonančnej svojich buniek. To bude zvrátiť zmenu, ktorá spôsobila chorobu.
Pozrite sa na video nižšie sa dozviete viac:
NLS analyzátor Diacom je prospešné v niekoľkými spôsobmi:
1. Diagnóza Benefit - Ak ste unavení z dlhých, bolestivé a únavné diagnostických postupov, Diacom NLS je to, čo ste hľadali. Tento prístroj ponúka nové možnosti pre diagnózu líšia od počítačovej tomografie a ultrazvuku. Vďaka tejto technológii, bude diagnóza svojich chorôb byť jednoduchý proces. Pri použití medicomat36t, bude odborník schopný identifikovať svoje dysfunkcie, lézie a zápaly v priebehu niekoľkých minút.
2. No Pain, No Blood & Celá analýza telo - zatiaľ čo vaše orgány sú preskúmané, nebudete mať akékoľvek bolesti. Žiadna krv musí byť extrahované vykonávať skúšky.Tiež nemáte odstrániť oblečenie.
3. 100% Safe - nebudete mať žiadne vedľajšie účinky. Táto zdravotné zariadenia je bezpečné, bez ohľadu na váš vek či závažnosť ochorenia.
4. Presné diagnostika dodaný vizuálne - Medicomat36t vám ponúkne vysoko presné výsledky vizuálne. Budete radi, že vidieť svoje tkanív a orgánov, pretože sú otestovať a ošetriť. Medicomat36t softvér je navrhnutý s menovkami, farieb a tvarov, ktoré bude zachytiť vašu pozornosť a pomôžu cítiť istejšie o liečbe.
Použitie, funkcie, vlastnosti, Objednávka a dodávka Medicomat36t
Po dlhú dobu, využitie Medicomat-36 t bola obmedzená na letecký priemysel. V súčasnej dobe, môžete použiť tento 3D NLS zdravie analyzátora bez akýchkoľvek obmedzení. Môžete využívať výhody Diacom bio-rezonančné NLS terapie a diagnostiky, cez internet.
Odpoveď na všetky chronických a degeneratívnych chorôb ste niekedy počuli je Medicomat-36T.
Nemusíte trpieť slabým imunitným systémom alebo chronickými infekciami, pretože zdravotné analyzátor 3d nls vám poskytne úľavu ste hľadali dlhodobo. Či už sú postihnuté z depresií, migrény, poruchy spánku, vyčerpanie, únava alebo akýkoľvek iný druh poruchy, váš liek spočíva Medicomat36t.
Ak vaše dieťa má behavioral ťažkosti a problémy rastu, bude Medicomat36t pomôcť.Problém Rast vášho dieťaťa môže byť obviňovaný na výživu, genetike a nestabilné energetického systému. Úplne nová trieda zariadení s názvom Diacom NLS zariadenia budú riešiť hlavné príčiny vývojových problémoch, ktoré ovplyvňujú vaše dieťa detekciou výkyvom v množstve a abnormality v psycho-emocionálne a fyzický stav vášho dieťaťa.
Medicomat-36T ponúka najlepšiu liečbu chronickej bolesti, akútnej bolesti a zápalu. S týmto Diacom NLS, typ zápalu máte možno ľahko diagnostikovať, pretože grafov a vizuálnych obrazov, ktoré jasne ukazujú mieru poškodenia.
Ak ste športovec, môžete použiť 3D nls zdravotné analyzátor v príprave na súťaž. Tento prístroj má Sports Medicine aplikácií.
Diacom NLS rozpozná a zaobchádza:
 Problémy s endokrinný systém (nadobličky, štítna žľaza)
 Problémy dýchacích ciest (priedušnice, pľúca, priedušky)
 Nervové problémy systému (miecha, hypofýza, mozog, hypotalamus)
 Parazity, plesne, vírusy a baktérie
 Lymfatických uzlín a problémy lymfatického systému
 Problémy urogenitálneho systému (maternica, vaječníky, prostata, močový mechúr a obličky)
 Environmentálne toxíny a alergény
 systémové problémy osteo-kostrové (kĺby, svaly, kosti)
Medicomat36t využíva state-of-the art hardvéru a softvéru. Medzi jeho vlastnosti patrí:
a.) Detekcia stopových Nerovnováha:
Adresovanie nutričné nerovnováhy v tele vám zabráni dostať 35% rakoviny.Medicomat36t pomôže v mikronutrientov detekcii odchýlok. Toto zariadenie bude tiež odhaliť tie najlepšie látky podľa svojej aktuálny zdravotný stav.
b.) Priateľské užívateľské rozhranie:
Užívateľské rozhranie Medicomat36t je oboznámený s podobnými programami. Ak ste oboznámení s inými zdravotnými systémami, zistíte, že je jednoduché použitie tohto systému.
. C) Nájde Hidden choroba spôsobuje:
Táto 3D NLS zdravie analyzátor nájde skryté príčiny stoja za príznakov ochorenia. To robí chorôb byť kvantitatívne a kvalitatívne viditeľné.
d.) Easy Analýza:
Použitie priateľských grafy a piktogramy uľahčuje analyzovať výsledky.
e.) 3-5 rokov Health Analysis
Prevencia je vždy lepšia ako liečba. Medicomat36t bude analyzovať vaše zdravie v najbližších 3-5 rokov. To poskytne príležitosť na identifikáciu rozvoja ochorenia.
f.) Quick Detekcia a analýza
Bude to trvať len 30 minút, než Medicomat36t vykonávať 16 druhov 3D simulácia CT vo vašom tele. Tento prístroj rozpozná a rýchlo analyzuje.
Funkcia tejto 3D NLS zdravie analyzátora zahŕňajú:
1. Spracovanie tlačidlá funkcií
Liečba Medicomat36t jedná o špecifickú kombináciu frekvencií, ktoré budú zohľadňovať si stav svojho zlého zdravotného stavu. Tieto frekvencie sa bude opravovať vaše vyšinutý intrabodily rovnováhu.
Medicomat36t sa nájsť najvhodnejší liek na Váš zdravotný stav. Bude tu potravinovej intolerancie a alergie, ktoré vás sužujú a liečbu s bio-rezonancie.
2. Diagnostické tlačidlá funkcií
Sa vám bude páčiť bezbolestný, neškodné, rýchle, spoľahlivé a lacné diagnostiku Diacom NLS. Tento gadget vám dá presné diagnostiky.
Uvidíte minulé, súčasné i budúce stavy svojich orgánov.
Viac ako 4000 typov ochorení môže byť diagnostikovaný s Medicomat36t. Aby bola zaistená presnosť diagnostiky, existuje viac ako 100.000 testov bodov.

3. Body Analysis cenu funkčnosť
Môžete analyzovať doplnky a potraviny pomocou Medicomat36t, určovať ich vhodnosť pre svojho súčasného zdravotného stavu.
Medicomat36t je ALL-IN-ONE systém starostlivosti o zdravie
Súčasťou balenia sú:
 Špeciálne slúchadlá s čidlom ucha
 Materiál analýza cup
 analyzátor NLS
 USB káble
 video tutorial
 Návod na obsluhu
Analyzátor stroj NLS je dodávaný s obrazovkou, dotykové, ktorý má všetok potrebný softvér.
Stroj NLS a všetkým príslušenstvom, predáva za $ 1.885
Medicomat-36T je dodávaný s Voľný DHL lodnej dopravy po celom svete. Čas potrebný pre tento výrobok má byť dodané na dosah ruky, bude závisieť na tom, kde žijete.

* Po zaplatení budete presmerovaný na stránku, kde môžete zadať dodaciu adresu *
Kliknite tu pre viac informácií o Medicomat-36T.
Publikované v Medicomat Produkty | Štítky 3d NLS zdravie analyzátor , Diacom , Medicomat , Medicomat-36T
The Best Of NLS diagnostiky
uverejnené na 2.01.2016
Stále rastúci svet lekárskej diagnostike aj naďalej dojem a rastú rýchlym tempom, vďaka z časti k nelineárne diagnostické systémy.
Tieto systémy, lepšie známy ako diagnostiky NLS môže poskytnúť ako lekárom a pacientom s vrstvou dodatočné informácie pre diagnostiku postihnutia, presnejšie pomôcť každému, kto má to šťastie, že prejsť procesom.
Viac často ako ne, lekári sú schopní získať lepší prehľad a pozrite sa na zdravotnú situáciu z iného uhla, vďaka čomu bude toto zariadenie ukazuje.
Rýchle histórie lekcie pre nás všetkých
Ešte než sa vrhneme na tom, ako sa tento veľký diagnostický nástroj pomáha pacientom s každým dňom, poďme sa rýchlo pozrieť na to, ako sme sa všetci dostali, kde sme v súčasnosti.
V raných 80. rokov, muž menom Theodore Van Hoven (foto) vyvinuli kvantovej teórie entropie logiku, ktorá by neskôr viedol k vzniku diagnostiky NLS.
Jeho lekárske práce a pokračuje objavy by sa začať stavať základy tohto procesu, položiť základy pre nadchádzajúce roky.
Nelineárne analýza by naozaj začať vzlietol na konci 80. rokov, a to vďaka inému veľkému mužovi menom Sviatoslav Pavloviča Nesterov.
Tento muž by sa zaviesť spúšťacích senzorov do zariadenia a potom by vytvoriť to, čo mnoho ľudí v oblasti medicíny poznáme ako pôvodné NLS diagnostické zariadenia.
Výroba týchto zariadení by sa začína takmer okamžite, čo vedie k masovej produkcii od roku 1990 do roku 1995, s obdobím na konci 90. rokov pohody najplodnejší, keď prišlo na výrobu strojov.
Okrem toho, že doba, ktorá predstavovala najväčší produkciu zariadení, na konci 90. rokov by chýbať najväčšie časový rámec týchto zariadení by sa začnú zobrazovať najviac v kanceláriách lekárov a nemocníc podobne.
O niekoľko rokov neskôr v roku 2003, zatiaľ čo prostriedky boli ešte v rozvojových fázach, stroje by musel byť aktualizovaný približne dvakrát ročne, aby pokračovať v pridávaní vylepšenia našich produktov. Zlepšenie by nielen poskytovať presnejšiu diagnostiku pre lekára a pacienta, ale robiť tak v účinnejším spôsobom.
Tieto stroje začal pracovať tak dobre a efektívne, že je dnes takmer nemožné vidieť lekári úradu alebo nemocnici, bez toho by jeden.
Vráťme sa v súčasnej dobe teraz ako zdravotná analyzátor NLS pokračuje rast ako v popularite a použitie v lekárskej komunity po celom svete.
Existuje mnoho výskumných centier pôsobiacich že dnes nie je len pokračovať vo výrobe týchto lekárskych zázraky, ale stále pokračovať v zlepšovaní a modernizáciu svoje schopnosti, aby lepšie slúžiť ako lekár a pacient podobní.
Čo tieto veľké stroje bude robiť aj naďalej v budúcnosti bude šokovať a ohromí vás všetkých, ktoré nám okamžite vedie k ďalšiemu diskusie ...
Pohľad do súčasnosti a budúcnosti
Zariadenie začali naďalej zlepšovať v dnešnej dobe vďaka novým NLS generácie zariadení, ktoré tvoria využitie viacrozmerné virtuálneho zobrazovania na osoby tele.
To je lepšie známy ako zdravotná analyzátor 3d buniek NLS, ako je to teraz prispieva k zlepšeniu ako účinnosti diagnostiky je, a to tiež robí tak účinnejším spôsobom dobe ručičiek.
Objemová vzor snímanie je dôležitým znakom pre tento stroj, pretože dáta získané z testovania je zostavený v trojrozmernom, alebo mufti-dimenzionálnej, štruktúr pre telo záujmu.
Novšie funkcie, ktorá začína rásť v popularite v oblasti zdravotníctva s týmito úžasnými zariadeniami je aplikovať trojrozmerného obrazu v rekonštruovanom spôsobom na základe informácií získaných pomocou viacrozmerných NLS.
To umožní štúdium vidieť z dutých orgánov s využitím virtuálnej NLS kópia, ktorá bola vykonaná skôr. Nápad bol vyvinutý firmou, ktorá bola predtým známa pre svoju prácu v oblasti viacrozmerných nelineárnych skenerov.
Nový systém bude pod skratkou Lapp, ktorý sa používa s vysokým rozlíšením špirálové skenovanie, aby tí, v oblasti medicíny a dokonca lepší pohľad na to, čo bolo treba skenovaná alebo študoval ďalej.
Táto novšia verzia skenovanie by umožnila realizáciu kniežatstvo známy ako virtuálny NLS sZkopírovat, ktorý by tiež umožnil základného systému dodatočnej úpravy dát so skenermi.
Sken, ktoré sa vykonávajú prostredníctvom tohto systému sú potom pripravený na uvedenie pomocou vizuálnej analýzy, sa pomocou 4D tkaniva, čo umožňuje nielen virtuálne multidimenzionálne témy anatomických štruktúr a vybranú sadu biologického tkaniva.
To dá záujem o novú dimenzií, viac kostnej vizualizáciu mäkkých tkanív tela a dokonca aj plavidla v čase skenovania bola dokončená.
Veľkou novinkou z týchto zariadení, pretože aj naďalej aktualizovať a zlepšovať, je tým lepšie spôsoby, ako to bolo predstavujúci virtuálne dáta. To sa vykonáva tým, že súčasne vizualizáciu povrchy útvary, ktoré sú mimo lumen dutinu, ktorá bola predmetom skúmania, alebo lymfatických uzlín modulov.
Snímky vykonané týmto spôsobom nám umožní vidieť prirodzené sekvencie virtuálnych NLS zábery, ktoré potom umožňuje navigačných programov, ktorý automaticky určujú cesty 3d analyzátora tela v stredu dutiny, ktorá je v súčasnosti predmetom vyšetrovania.
Prevádzkovateľ použitie zariadenia môže byť ten, kto je výber vzbudzujú cestu, ktorá môže byť tiež nájdený v nastavení stroja.
Pomocou nastavenia pri prevádzke skener tiež umožní lepšie detaily obrazu zmenou pohľad na poliach.
Osoba použitie zariadenia môže tiež zobraziť zvýšenú reprezentáciu povrchu dutiny transformáciou zvlášť umelo zatienené plochy.
Ďalšie úžasné rysom týchto strojov tým, že výrobok viet týchto strojov je možné jednoducho previesť do štandardného VHS video systém, väčšinou používajú aj keď pre telerádiológiu všeobecne. Tento systém sa zvyčajne používa pre také veci ako detekcia prípad obmedzeného položiek v horných dýchacích chodby, pažeráka objemnosti, formácií v žalúdku alebo hrubého čreva oblastiach, aterosklerotických lézií väčších nádob, vedľajších nosných ochorení dutín, močového mechúra a poškodenia chrbtice na kanál.
Informácie zhromaždené prostredníctvom týchto zariadení umožní ľudia vybrať to najlepšie miesto pre biopsiu a potom zhromažďovať informácie potrebné k riadnemu chirurgický zákrok alebo postupy. Tieto techniky sú užitočné, pretože môžu spojiť prvky medzi topografických, endoskopie a ďalších vyšetrovaní. To je tiež užitočný nástroj pre plánovanie niektoré postupy a ďalšie veci, ktoré môžu byť potenciálne sledované NLS.
Pozrite sa na počítači metódou nelineárne výpočty
Spôsob nelineárnej analýzy založené na počítačovom môže byť dynamická neinvazívna metóda zhromažďovania informácií, ktoré boli čím ďalej viac využívaná na vyšetrenie zdravotného stavu u osôb postihnutých iného pôvodu patológiou.
Po prvé, táto nelineárny systém môže byť používaný in vivo, čo napomôže získanie NLS-spektrum z jediného alebo iných častiach orgánu alebo tkaniva akéhokoľvek druhu.
Po druhé, môže byť použitá in vitro tiež, ktorý bude schopný získať NLS-spektrum extraktov z tkaniva, bunky alebo iné druhy biologocal tekutín. Stávky na tom je, že oba prístupy, alebo podľa toho, kto sa rozhodnete vybrať, budú môcť byť kombinované pre čo najpresnejšie podobe interpretácia dát.
Existuje niekoľko obmedzení, ktoré najviac potrebné poznamenať užívateľom keď predtým, než nikdy nemôže pokračovať deje s jedným z dvoch vyššie uvedených metód.
Tieto obmedzenia je, že použitie NLS na klinike musí mať produkciu aspoň 20-30mT magnetického poľa. Štúdia, ktorá bola vykonaná od 2000-2001 ukázala, že nové spôsoby využitia pre diagnostiku dal dôkaz, že tam bol rastúci počet využitie pre vyššie uvedených spôsobov, zdvojnásobila v roku 2001.
Ďalšie potenciálne úžasný objav bol urobený, keď doktor zistil, že existuje potenciál pre NLS diagnostiku možné absces je vnútri mozgu.
Výskum ukázal, že absces je v mozgu, urobil počas biochemické evolúciu homeostázy, že niektoré druhy signálov z laktátu a amaino kyselín boli zistené výskumníkmi. Čo samozrejme môže prípadne spôsobiť zmiznutie určitého kurzu alebo kurzov potenciálny liečba.
Keď sa vykonáva metódami in vivo, proces sa v skutočnosti dobre korelujú s ďalším výsledkom vzorových testov, ktoré boli dokončené pomocou prostriedkov z MRC, ktoré uvádzali vysoké rozlíšenie v vitro. Avšak, môžete tiež použiť metódu NLS s dynamikou meniace sa v metabolických pri liečbe epilepsie.
Tiež dáta Bolo zistené, že ukazuje, že existuje potenciálne zníženie, pokiaľ ide o oxidačné fosforylácie v svalov dolnej končatiny, s možným zúžením ciev, ktoré môžu byť v dôsledku aterosklerózy. Avšak, minulé i súčasné liečby preukázali, že metabolizmus sval zlepšila u pacientov, ktorí boli diagnostikovaní.
Ďalšie trendy boli tiež objavené po inej štúdii, ktorá ukázala, že metóda NLS ukázala detekciu metabolické poruchy v phosphoregic zlúčeniny nachádzajúce sa v svalovej atrofie, ktoré sa vzťahujú k pohybového systému patológie.
Existujú však niektoré sľubné vyhliadky, ktoré sú spojené s touto oblasťou infarktu diagnózy priestupku tým, že sa prostredníctvom metód NLS skôr tu popísaných.
Bolo tiež ukázané, že myokardu porušenie na úrovni bolo tiež preukázané, že zníženie.
Táto metóda NLS bola tiež použitá v rámci štúdie pre zobrazenie dynamiku zmeny metabolizmu lipidov v pečeni, ktoré sú ovplyvnené cirhózy.
To môže tiež ukázať cestu pankreas môže byť ovplyvnená tým, zhubné ochorenie, ktorá umožňuje diagnostiku progresie nádoru, účinnosť žiarenia, účinnosť chemoterapie a pre zmenu dávky pacientov, ktorých scenáre nefunkčné.
Ešte dôležitejšie je, NLS stroje môžu byť použité pre byť taktiež použité pre diagnostiku také veci ako poruchy centrálneho nervového systému, kardiovaskulárne discase, poruchy pohybového aparátu, prostaty, nádory mliečnej žľazy, ako aj monitorovanie radiačnej a liečivých terapií pre pacientov.
Stroj môže byť tiež použitý na stanovenie možný vzťah medzi genetickými vlastnosťami, klinických symptómov a potenciálne metabolické odchýlky v mozgu.
Aj ďalšie štúdie boli vykonané, ktoré ukazujú, že metódy NLS môžu byť umožnené identifikovať začínajúcej zmenu žľazy tkaniva, aby pomohli vybrať vhodnú terapiu za najlepšiu možnú dobu pre pacienta aj starostlivosť o darcu.
Lekári môžu tiež kombinovať obe metódy nls s dynamickým NTN, ktorá sa vyznačuje umelé Magnevist kontrastný k možnému diagnostikovať potenciálne ochorenia prostaty.V súlade s predtým Vykonané skúšky, tento potenciál kombinácia môže definovať vzor prostaty patológie a maximálne zvýšiť presnosť diagnostiky niektorých rovnako.
Najlepšie časť o týchto zariadení je, že ďalší výskum, ktorý zahŕňa tieto stroje bude pokračovať v zlepšovaní zdravia všetkých, ktorí majú používať, ako tí, ktorí tam pečeňové metabolizmus študoval, ktorá pomohla s rastúcim počtom transplantácií orgánov.
Čím lepšie hodnotenie môže byť vykonané do pečene a ďalších orgánov, tým lepšie šance má pacient pri transplantácie konať.
Time To Say naše lúčenie
Využitie NLS analyzátorov a metód, či už v 3-D, alebo nie, sa aj naďalej zlepšovať zdravie pacientov na celom svete.
Tento konkrétny kus techniky, podobne ako počítače alebo iných lekárskych zariadení, môžu aj naďalej byť zlepšená vďaka výskumu tých v oblasti medicíny.
Že všetko znamená, že pri použití prístroja alebo stroja, môžete si byť istí, že vždy, keď ho používate, ste určite získať čo najviac aktuálne lekárske ošetrenie, ktoré boli dané k dispozícii.
Rezná hrana zdravotníckej techniky je tu a teraz, a ak chcete vedieť, čo je ešte lepšie, napriek tomu, keď sa príde na NLS analyzátorov a podobné stroje, bude ostrie technológia aj naďalej lepší a lepší, pretože každý deň prejde ,
Prečítajte si viac o najpopulárnejšie NLS skenera tu .
Publikované v NLS diagnostiky | Štítky 3d analyzátor telo , 3d-cell NLS zdravie analyzátor , NLS diagnostika , nls zdravotné analyzátor
Výhody 3D NLS zdravie Analyzer
uverejnené na 30. decembra 2015
Zdravotná starostlivosť je nesmierne dôležité dnes. S nárastom nákladov na zdravotnú starostlivosť, je dôležitejšie ako inokedy sledovať svoje zdravie a zabezpečiť, že všetky podmienky alebo ochorenia sú riešené okamžite pre dosiahnutie najlepších výsledkov liečby.
Aj keď to bolo prijateľné pre návštevu ordinácie raz alebo dvakrát ročne prehliadok, s modernými technológiami, teraz máme právomoc sledovať sami seba a náš celkový zdravotný stav. To je sila zdravotného analyzátora 3D NLS.

Funkcia tohto dôvodu-lámanie technológie
3D-NLS je výsledkom desaťročia vedeckého výskumu zo strany oboch amerických i bývalých vedcov Sovietskeho zväzu, ktorý pozostával z početných prípadových štúdií a fyziologického výskumu.
Čo oni vytvorili bolo najpokročilejšie a jedinečná zdravie skener svojho druhu, ktorý je schopný posúdiť zdravotný stav človeka a podávanie správ o podrobných systémových výsledky.
Tento vysoko vyvinuté zdravie skener má mnoho funkcií, vrátane hodnotenia rôznych aktivít v ľudskom organizme. To možno ľahko a efektívne zacieliť na rôzne fyzické podmienky a trendy chorôb.
Je možné sledovať a odhaľovať stovky orgánov, žliaz a buniek, rovnako ako tisíce rôznych chorôb, a vytvárať prediktívne správy na základe svojej analýzy.
Je to vzrušujúce krok vo svete zdravotnej starostlivosti, pretože to znamená, vy, zákazník, môže skutočne vidieť špecifické orgány. Nielen, že budú plne viditeľné, ale môžete dostať analýzu založenú na vašej súčasnej, minulé a budúce zdravotný stav - po dobu až 5 rokov v budúcnosti.
3D-NLS dosahuje tým, že posúdenie organizáciu a vitalitu vašich buniek a zobrazujúci štatistické trendy a výsledky do budúcnosti.
Analyzovať vaše zdravie s vynikajúcou starostlivosť
3D-NLS je zvláštne, pretože to trvá veľa hádať-pracovať z starostlivosť o svoje zdravie.Je možné analyzovať a potvrdiť, či niektoré potraviny a zdravotnícke výrobky sú v skutočnosti prospešné pre vás, alebo škodlivé pre orgánov vášho tela.
Táto analýza vám povedať, či majú pozitívny efekt alebo negatívny vplyv, takže môžete dosiahnuť skôr než mediačný rovnováhu plytvanie času a peňazí na produkty, ktoré nefungujú.
3D-NLS sa tiež zameriava na opravy energie a opravy frekvenčného spektra, čo znamená, že chytanie choroby v jeho raných etapách predtým najviac škodám.
Bolo tiež preukázané, že majú vynikajúci pomocné liečivé účinky na bolesť bodové opravy. Použitie 3D-NLS je tiež veľmi jednoduché: stačí nosiť špeciálnu slúchadlá, ktorá vysiela nízkofrekvenčné vlny, ktoré sa vykonávajú v celej vaše nervovými bunkami.
Tieto vlny používajú ľahké detekcie rezonancie pre detekciu až 100.000 miest na celom telesných orgánov vydaných jednotlivými bunkami v celom zvukovom spektre. Kvantovej fluktuácie v tomto frekvenčnom spektre sa potom odrazí späť, aby poskytovali lepšie pochopenie vašej fyzickej kondícii.
Vstupný signál sa potom poskytovať údaje na základe nasledujúcich podmienok analyzovaných:
 1 - Normal
 2 - štandardné stav
 3 - Obmedzené
 4 - Vážne poruchy
 5 - Slabá
 6 - Abnormálne
3D-Cell NLS magnetická rezonancia analyzátor je sofistikovaný systém, ktorý môže kontrolovať chorôb rýchlo a acuurately, na rozdiel od tradičných lekárskych prehliadkach, ktoré sú často nákladné a nemusia okamžite zistiť problémy. To znamená, že menej času čakaním na lekára alebo špecialistu, aby vám kontrolu.
3D NLS Health Scanner Výhody a vlastnosti
3D-NLS je výhodné z mnohých dôvodov. Ponúka neinvazívna detekciu zdravotných problémov a chorôb v bezpečnom a bezbolestné metódy.
Na rozdiel od iných diagnostických opatrení, ako sú röntgeny, CAT skeny a MRI, 3D-NLS je nonradiative, čo je veľkým prínosom pre pacientov a spotrebiteľov.
Test 3D NLS nespôsobí nepohodlie v priebehu konania a používa non-napätia elektrickej stimulácie, ktorá nedotýkal kožu. To znamená, že budete dostávať žiadne škodlivé radiačné poškodenie počas skenovania a nemusíte sa obávať nežiaducich účinkov.
Zdravotné analyzátor 3D NLS je tiež rýchla: to trvá len asi 30 minút na dokončenie plnej 3D simulácie CT si a poskytne vám s rýchlu analýzu a vyhodnotenie svojho zdravotného stavu.
Porovnajte si to s modernými deň CAT skenov a magnetickej rezonancie, ktorá môže trvať niekoľko hodín na dokončenie, zatiaľ čo pacient je nútený ležať v polohe na bruchu počas celého postupu.
3D-NLS je ľahko ovládateľný, takže nepotrebujete lekársky diplom ju používať.
To je tiež prenosný počítač , takže si môžete zobrať všade tam, kde je potrebné ísť. To môže odhaliť ochorenie s asi 90% presnosťou. Tento nelineárny, diagnostický systém je jednoduché a rýchle.
Vizuálny 3D obraz poskytuje vám umožní vidieť vnútorné orgány odhaliť problémy, zatiaľ čo vy nosiť špeciálne hlavou nastavenú na príjem signálov z prípadných problémov vo vašom tele.
Toto zariadenie je veľmi pokročilý, a dá vám jasnú predstavu o svojich zdravotných rizík s dôkladné posúdenie na ďalšie 3 - 5 rokov. To vám môže pomôcť znížiť pravdepodobnosť vzniku závažného ochorenia.
Až príliš často, ľudia si myslia, že robia veci k ochrane svojho zdravia, ale 3D-NLS vám povedať, či ste skutočne na správnej ceste, a aké zmeny je potrebné, aby pre ochranu zdravia pre budúcnosť.
Vzhľadom na to, že prevencia je lepšia ako nájsť liek, je dôležité neprehliadnuť obrovské výhody 3D NLS zdravie skenery.
Je to jeden z mála kusov vybavenie, ktoré vám umožní vyskúšať, ako rôzne potraviny a produkty zdravotnej starostlivosti ovplyvňujú vaše telo, a dokonca umožňuje vykonať úplnú analýzu tela za menej ako hodinu.
Nielen, že vám to ušetrí čas v ordinácii, ale môže tiež poskytnúť vám s Empowering nástroj, takže si môžete vziať lepšiu kontrolu nad svojím zdravím, rovnako ako pri rozhodovaní zdravotnej starostlivosti.
Nielen, že je NLS veľmi užívateľsky prívetivý, to je najpokročilejší systém starostlivosti o zdravie spotrebiteľom k dispozícii dnes.Dodáva sa s bezplatných aktualizácií softvéru, ktorý je preložený do viac ako 60 jazykov.
To tiež podporuje množstvo operačných systémov, vrátane XP, Vista a Windows 7 na 8,1.
Kúpte si vlastné NLS skríningový počítače dnes .
Publikované v Diacom NLS Info | Štítky 3d NLS zdravie analyzátor , nls zdravotné skríning

Ako Vášmu telu (organizmu) analyzér môže pomôcť

Každý, kto kedy žil na určitom mieste alebo za iných životných podmienok potrebuje lekársku pomoc nejakého druhu a jeden z najväčších nástrojov je dnes k dispozícii v oblasti medicíny je 3D teleso tohto analyzátora.
Historický prielom v lekárskej vede v tomto zariadení bude trvať za pomoci 3 D obrázkov svojich telesných orgánov a systémov vo vašom tele presným spôsobom, ktorý vám pomôže pochopiť prípadné Vaše zdravotné problémy.
To nie je len nejaký náhodný prístroj, kde lekári alebo nemocnice budú strácať čas nato, pretože tento nástroj je vedecky overený a svoju prácu si zakaždým vykoná správne, keď je to potrebné.
Veľký dôvod využitia 3d analyzátora na Vaše telo ( ľudský organizmus) je, že s riadnou analýzou certifikovaného lekára (skúseného terapeuta tradičnej čínskej medicíny so znalosťami modernej medicíny), budete mať možnosť nielen skontrolovať minulý zdravotný stav, ale môžete si byť istý, že nič nové sa k Vám skryte nebude tajomne blížiť.
Ak existuje niečo vo Vás, vnútri organizmu, čo potrebuje lekársku pomoc akéhokoľvek druhu, môžete si byť istí, že analyzátor to zachytí skôr, než bude už neskoro. Veľkým i malým zdravotným problémom ( prípadnej predčasnej smrti ) sa dá vyhnúť s ľahkosťou, pretože existujú nástroje ako 3d analyzátor tela, ktoré v ordináciách praktických lekárov väčšinou nie sú.

Tento stroj môže urobiť veľa

Ak si stále niekto myslí, že je to len prístroj založený na fantázii, ktorý sedí v ordinácii lekára, zamyslite sa znova, pretože 3d analyzátor môže s ľudským telom robiť také veci, ako kontrola vášho orgánu / žľazy funkcie, štúdie bunkového zdravia, aby Váš životný štýl prebiehal na správnej ceste. Prístroj Vám skontrolujte, či je v nerovnováhe v biochémii, skontroluje hmotnosť svalov a Váš tuk. Uistite sa, že vaše hormóny sú na požadovanej úrovni. Skontrolujte, či Vaším telom správne prúdi krv. Môžete si skontrolovať funkciu mozgu, účinky liečiv v tele, uistite sa, akú máte hladinu kyslíka, či sú na rovnakej úrovni. Toto Vám následne môže zabezpečí kardiovaskulárne zdravie, oblasti úlovku vášho tela, ktorá potrebuje okamžitú lekársku pomoc a ešte oveľa viac.

Môže to naozaj všetko kontrolovať?

* Je veľmi dôležité sa opýtať, ako som uviedol skôr, že tento stroj nevyzerá síce pekne a luxusne, ako sme zvyknutí v moderných nemocniciach a zdravotných zariadeniach. Tento stroj bude kontrolovať všetko, čo vo Vašom tele prebieha, ako Váš dýchací systém, tráviaci systém, imunitný systém, nervový systém (vrátane mozgu), hormónov, močového mechúra, obličiek, štítnej žľazy, kardiovaskulárneho systému a mnoho, mnoho ďalších.
Ak existuje systém alebo časť Vášho tela, ktorý tento stroj nemôže kontrolovať (detekcia – nejaká funkčná porucha), potom to jednoducho neexistuje u Vás v tomto okamihu.
Ďalším problémom, ktorý môže blížiť do Vašej mysle, je jednoducho to, koľko času budem musieť byť okolo tohto zariadenia. No, mám nejaké úžasne pre vás dobrú správu, pretože budete musieť vynaložiť menej ako desať minút sa pripojiť k tomuto analyzátoru tela.
Je to menej času, než budete tráviť v x-ray prístroji, MRI prístrojmi a s množstvo ďalších zdravotníckych pomôcok a vyšetrení. Proste Vám ušetrí veľa Vášho času, ktorý je dnes taktiež veľmi dôležitý. Nestrávite toľko času s nejakými lekárskymi záležitosťami. Vďaka tomuto analyzátoru tela Váš vážny zdravotný stav môže byť následne overený u Vášho riadneho alebo príslušného odborného lekára.
Môžete si prevziať kontrolu nad svojím zdravím dnes a poraďte sa s lekárom o získanie kontroly s týmto analyzátorom tela a overte si to riadne u svojich lekárov. Môžete si kúpiť svoj vlastný analyzátor NLS on-line cez moju webovú stránku:www.healer.sk .

     Za pomoci najmodernejších metód a neustále vynovovaných softvérov a získaných odborných vedomostí a vlastných praktických skúseností z pohľadu tradičnej medicíny som vyhodnotil pre seba tento prístroj za dostupnú a prijateľnú cenu ako prístroj, ktorý nemá obdobu v tomto tisícročí. Môže sa bez akýchkoľvek škodlivých a bolestivých zásahov využiť aj v domácich podmienkach ako jedna z najlepších zdravotných pomôcok vo Vašej domácnosti pre Vás i celú Vašu rodinu. Včas Vás vopred a preventívne môže varovať pred nežiadanými vplyvmi na Váš zdravotný stav.

V tomto článku som za pomoci skúsených odborníkov chcel poukázať na možnosti prevencie a jednoduchosti obsluhy tohto prístroja.
Želám Vám len to najlepšie, ako si udržať hlavne pevné zdravie už preventívne predtým, ako dôjde k zhoršeniu zdravotného stavu.
S úctou a pokorou Vám plne z mojich štúdii a praktických znalostí stoviek mojich klientov z pohľadu tradičnej čínskej medicíny tento prístroj odporúčam, s pozdravom
Mgr. Adrián Mižúr
Tento prístroj si môžete objednať na našej webovej stránke http://www.healer.sk alebo si ho objednať vopred a kúpiť u nás v kamennej predajni v Bratislave na Gercenovej ul. Č. 17 aj dokonca na Quatro splátky za uvádzaciu cenu len za 2999 €. Bližšie informácie sú všetky uvedené na webovej stránke www.healer.sk
Kontakt: ABC Traditional Medica s. r. o – Mgr. Adrián Mižúr
851 01 Bratislava, Gercenova ul. č. 17 /popisné č. – 1162
Tel.: objednávky na +421908761769 alebo +421903267712,
Mobilné aplikácie Viber: +421903267712 Whatsapp: +421903267712
Skype: adomizu

Mail: katarina.vrz@gmail.com - asistent konateľa
adrian.mizur@gmail.com – terapeut tradičnej čínskej medicíny a konateľ ABC Traditional Medica

Poznámka: Poprosíme trpezlivosť pri objednaní tohto prístroja ( dodacia lehota je cca 2 týždne, avšak nie dlhšie ako mesiac – prístroje predtým riadne po dodaní riadne a trpezlivo testujeme a porovnávame s ďalšími špičkovými profesionálnymi prístrojmi).

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie