013w Čistý tok rieky - FANG FENG TONG SHENG WAN - Unblock Form 8714818232639

013w Čistý tok rieky - FANG FENG TONG SHENG WAN  - Unblock Form 8714818232639

horúčosť toxín Wan

Kožné zápaly s hnisaním. Pocity horka po odfúknutí. Zmes obsahujúca protizápalove pôsobiace byliny, ako i byliny na úpravu metabolizmu a zažívania. ekzém, žihľavka, bežné prechladnutie, akútny zápal spojivek.

7,65 €

Skladové číslo: 8714818232639

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: Green Nature

Zmes obsahujúca protizápalove pôsobiace byliny, ako i byliny na úpravu metabolizmu a zažívania. Spoločným menovateľom je prečistenie organizmu a povzbudenie imunity. Stav pre ktorý je zmes určená sa prirovnáva fúknutiu do tlejúcich uhlíkov. V organizme je skryté horko / z nevhodnej stravy, emócií, nedoliečných infekcií/, ktoré sa nejakým spúšťacím faktorom dostane na povrch. Preto sa zmes zaoberá liečbou kožných chorôb vyvolaním preniknutím "horkého vetra" do vrstvy podkožia. Typickými príznakmi býva kožný zápal spojený so svrbením alebo pálením kože spolu s červeňaním zasiahnutých oblastí.

Poznámky: Zmes je účinná pri zápaľových procesoch, prejavujúcich sa horúčkou, triažkou, hnisaním na koži či slizniciach dýchacích ciest, vysušenosti organizmu so zácpou. Najmä kožné zápaly sú najčastejším dôvodom jeho podávania. Užíva sa taktiež u zápalových komplikácií ekzémov, vyvolaných baktériami či vírusmi. Pri silnom pálení kože možno kobinovať so zmesou 012 Tieň brokátového závoja

Dávkovanie: 3 x denne 8 piluliek v prípade mierneho preu. U akútnych stavov možno podať až 2-3 násobnú dávku, 2 - 3 x  za sebou po 2 hodinách. Potom pokračujeme dávkovaním 3 - 4 x denne po 8 - 16 piluliek podľa intenzity ťažkostí. V prípade kombinácie s vyššie uvedenými zmesami sa tieto pridávajú k pôvodnej zmesi v polovičnej dávke.

TCM účinky: Bolesti žalúdku, Kožné problémy , Kožné zápaly, Nadúvanie - nafukovanie, Trávenie - zažívacie problémy - tráviace problémy
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info