Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

seminare TCM - seminare tradičnej čínskej medicíny

Seminare tradičnej čínskej medicíny - školenie seminár TCM - kurz TCM

Seminare tradičnej čínskej medicíny - školenie seminár TCM - kurz TCM

úšťame na jar po Veľkej noci - sériu seminárov pre záujemcov tradičnej čínskej medicíny - pre začiatočníkov aj pre pokročilých v cene len 69,96 euro - v čase od 9:30 do 17:00 hod. Semináre budú zamerané v sérii podľa ročných období a elementov.  Fytoterpia čínskych bylín, základy akupunktúry, dietetika a spôsob stravovania pri rôznych zdravotných prejavoch, diagnostika z pulzu a jazyka. 1. seminár bude typu hoby / pomoc členom rodiny, známym a pod. dňa 26.4. 2014  9:30 -  16:00 hod. v Bratislave na Gercenovej ul. č. 17 - v príjemnom rodinnom prostredí. Semináru sa môžu zúčastniť len potvrdení záujemcovia - ktorým bude doručený potvrdzujúci mail. Oboznámime Vás so základmi tradičnej čínskej medicíny - diagnostika, princípy liečby, tvorba receptov, fytoterapia, kde si hneď môžete vlastnými rukami precítiť stovky čínskych bylín, ovoňať, analyzovať a pýtať sa na tajomstvá bylinných zmesí. Tieto zmesy sa podávajú po podrobnej diagnostike presne šité na mieru  klienta - podľa vývoja ochorení, príznakov a priebehu. Základné občerstvenie a písacie pomôcky budú k dispozícii v sídle firmy, ako aj malé vzorky niektorých vybraných bylín. Na záver bude vzájomná ukážka vybraných akupunktúrných bodov a ich využitie podľa ťažkostí. Predbežný záujem zašlite mailom na adrian.mizur@gmail.com, ktorý Vám bude ešte treba potvrdiť od nás spätným mailom s príslušným VS - po obdržaní zálohy 29,96 euro na účet 2929871373/1100 alebo https://www.paypal.com/sk/webapps/mpp/send-money-online adrian.mizur@gmail.com . adrian.mizur@gmail.com

 

Víkendový seminár Tradičnej čínskej medicíny

Vážení a milí priatelia, srdečne Vás pozývame na víkendový seminár tradičnej čínskej medicíny (TCM), ktorý sa uskutoční dňa 26.apríla 2014 v Bratislave na Gercenovej ul. č. 17. Počas tohto víkendového semináru máte možnosť dozvedieť sa základy TCM, spojené s praktickými ukážkami, ktoré sú zamerané na pomoc sebe a svojim blízkym v prípade bežných problémov. V prípade väčšieho záujmu bude seminár v Bratislave na inom mieste. V budúcnosti plánujeme školenia cez Internet prostredníctvom IP kamery, čím Vám ušetríme cestovanie, avšak praktická časť samozrejme len osobne.

• Jin a Jang /Yin a Yang/

• 5 elementov a ročné obdobia

• Energia Qi /chi/ a jej druhy a transformácia

• Patogénne faktory

cena za deň kurzu je 69,96 euro

• Orgány Zang a Fu

• Diagnostika a diagnóza

• Prevencia

• Bežné ťažkosti a ich terapia podľa TCM

• Terapia a ukážka akupunktúrnych bodov - praktické ukážky

• Video projekcia

Prednášky vedie: Mgr. Adrián Mižúr
Cena: 69,96 Eur, vrátane základného občerstvenia

Registrácia: 09.00 hod. - 9:30 hod. 

Začíname: o 9:30 hod.

Prihlásiť sa môžete mailom alebo telefonátom:

Kontakt: Mgr. Adrián Mižúr

e-mail: adrian.mizur@gmail.com

tel: 00421 903 267712

info:

Diagnostika, akupunktúra, fytoterapia - ABC TradicionalMedica s.r.o

Mgr. Adrián Mižúr úspešne vyštudoval Inštitút tradičnej čínskej medicíny v Prahe, zameraný na zdravý životný štýl, dietetiku, potravinové doplnky, relaxačné a regeneračné cvičenia, tuina masáže, reflexné body a modernú medicínu. Skúsenosti v psychológii získaval počas štúdia na PdF Univerzity Komenského v Bratislave, ktorú úspešne ukončil r. 2003. Liečiteľstvom a rôznymi metódami masáží sa zaoberá v Bratislave od roku 2003 a do 2006 vykonával klasickú masáž, bankovanie, reflexnú masáž chodidiel, lymfatické kozmetické masáže a venuje sa aj psychoterapii. Odbornú prax absolvoval roku 2009 priamo v Číne v rôznych nemocniciach v Nan Jingu a súčasne si prehlboval vedomosti štúdiom na Nan Jingskej univerzite..2009 získal v Inštitúte tradičnej čínskej medicíny v Hlubokej nad Vltavou certifikát na vykonávanie omladzovacích techník tváre, ktoré s úspechom využíva dodnes. Pracuje ako terapeut tradičnej čínskej medicíny v Bratislave a špecializuje sa hlavne na diagnostiky, fytoterapiu -tvorbu čínskych receptov z čínskych liečivých bylín a masáže. Svoju prax kombinuje s ušnou a tradičnou akupunktúrou.Ďalšie skúsenosti získaval roku 2010 v Thajsku , 2011 v Indii a každý rok v Prahe na medzinárodných kongresoch tradičnej čínskej medicíny. Tohto času sa sústreďuje hlavne na omladzovanie pleti žien akupunktúrou tváre bez chemických prípravkov.Od 2011 prednáša akupresúru a akupuntúru pre profesionálnych masérov "ŠKOMAS" Dom športu v Bratislave v spolupráci s PaedDr. Dušanom VAVROVIČOM. Roku 2012 absolvoval postgraduálny seminár "Skalpová akupunktúra", ktorá sa hlavne využíva na zlepšenie stavov po cievovej mozgovej príhode. Všetky skúsenosti z praxe sa objavia v jeho knihe s názvom "Sila tradície čínskej medicíny" a "Zdiagnostikuj a lieč sa sám podľa tradičnej čínskej medicíny".
 

  • diacom
  • diac
  • Predchádzajúca
  • Ďalší
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie