008t GUI ZHI TANG WAN ŠKORICOVNÍKOVÁ ZMES EAN: 8594036721746

008t GUI ZHI TANG WAN ŠKORICOVNÍKOVÁ ZMES EAN: 8594036721746

SKLADOM

Počiatky nachladenia, zimomravosť, pobolievanie tela, potenie.

7,97 €

8 € Zľava 0,03 €

Skladové číslo: 008t

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: TCM Slovakia

Hlavné zameranie:
- začínajúce nachladnutie
- kožné ťažkosti zhoršujúce sa v zime

Najstaršia zmes čínskej bylinnej liečby na infekcie. Používa sa v začiatkoch nachladnutia, ešte predtým, ako vyskočí vysoká teplota. Táto zmes bola užívaná veľmi často už od dôb jej prvého uvedenia v diele Shang Han Lun z 3. storočia n. l.. Tradične sa predpisovala pre stavy začínajúcich nachladnutí, kde je prítomné výraznejšie potenie, zimnica alebo triaška. Ďalej však bola zmes podávaná i pri stavoch nevyváženého vyživovania vnútorných orgánov a schopnosti vzdorovať vonkajším vplyvom (tento klasický popis zodpovedá stavu zníženej imunity).

Zmes sa podáva pri stavov začínajúceho nachladnutia, kedy je prítomné potenie, po ktorom sa ale človeku nijako podstatne neuľaví, býva mierna horúčka, zimnica a upchatý nos. V prípade výrazného zahlienenia možno zmes kombinovať so zmesou 001 - PILULKA TYRKYSOVÉHO DRAKA pri znížení dávok oboch zmesí na polovicu.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok v prípade mierneho priebehu. Pri výraznejších akútnych stavoch možno podať až 20 – 30 guľôčok, 2 – 3x za sebou po dvoch hodinách. Potom pokračujeme dávkovaním 3 – 4 x denne 8 –16 guľôčok podľa intenzity ťažkostí.

Balenie: 200 guľôčok/ 33g

Podľa druhu / Bylinné zmesi WAN
Podľa čínskej terminológie / Rozptýlenie vonkajšieho vetra
Podľa čínskej terminológie / Rozptýlenie vonkajšieho vetra / Pre chladný vietor

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info