MycoSleep EAN: 8594167650304

MycoSleep EAN: 8594167650304

SKLADOM

Sypká zmes na prípravu nápoja Z pohľadu čínskej medicíny:vyživuje yin a krv srdce a pečene ,má funkciu An Shen (upokojuje ducha)prečisťuje horúco, odstraňuje podráždenosť

24,19 €

Skladové číslo: 8594167650304

Dostupnosť: Skladom
skladom: 12 ks

Výrobca: MycoMedica

(vzácne videá o účinkoch čínskych mediciálnych hubách uvidíte tu:)
Kombinácia medicinálne huby Reishi a čínske liečivky jujube podporuje spánok a harmonizuje psychiku. Reishi má v tradičnej čínskej medicíne funkciu An shen, čo prekladáme ako "upokojovať ducha". Reishi sme použili vo forme jemne mletého prášku, čo je pre túto funkciu zásadný. Druhou súčasťou zmesi je Suan Zao Ren, česky jujuba, bylinka, ktorú čínski lekári po tisícročia používajú v receptoch na nespavosť. Gan Cao čiže sladkého drievka harmonizuje celú zmes a podporuje jej vstrebateľnosť.

Okrem problémov so spánkom, je vhodné zmes použiť aj pri rôznych problémoch s psychikou, ako sú depresie, úzkostné stavy, strachy, problémy so sústredením, palpitácie, podráždenosť, nervozita, nadmerné snívanie, tiež u niektorých typov hypertenzie či u problémov v čase menopauzy. Reishi zároveň podporuje imunitný systém a má protirakovinové účinky.

Balenie: 90 g prášku  30 dávok 

Dávkovanie: 1 lyžička 1 x denne rozmiešať v 2 dcl vlažnej vode.

Užívanie : Na lačno asi hodinu pred spánkom

Video:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info