MycoCholest 120 kapsúl EAN:8594167650229

MycoCholest 120 kapsúl EAN:8594167650229

SKLADOM SKLADOM

Hlavnou zložkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná ryža. Video o hubách:

12,99 €

14 € Zľava 1,01 €

Skladové číslo: 8594167650229

Dostupnosť: Skladom
skladom: 9 ks

Výrobca: MycoMedica

(vzácne videá o účinkoch čínskych mediciálnych hubách uvidíte tu:)

Hlavnou zložkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná ryža, ktorá sa používa v tradičnej čínskej medicíne už tisíce rokov. Červená ryža sa spracováva fermentáciou pomocou kvasiniek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakolíny (hlavne monakolín K), ktorá dokáže udržiavať správnu hladinu cholesterolu a triglyceridov v tele a chrániť tak srdce a cievy.

Pre náš produkt používame výhradne červenú fermentovanú ryžu, ktorá sa organicky pestuje a spracováva v USA. Celá ich produkcia prechádza prísnym testovaním. Vďaka tomu máme istotu, že náš produkt neobsahuje žiadne škodlivé látky (napr. toxíny citrinín či nefrotoxín).

Aby zostalo zachované celé spektrum účinných látok a zároveň sa zvýšil účinok produktu, používame extrakt červenej fermentovanej ryže s koncentráciou iba 0,6 %. Zloženie v jednej kapsule:

organická červená fermetnovaná ryža – 420 mg
shiitake (Lentilnula edodes) – 100 mg
koenzým Q10 – 15 mg
rutín - 15mg
Dávkovanie: odporúčaná denná dávka je 2x denne 2 kapsuly. Kapsuly užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým čajom

Obsah balenia: 120 kapsúl po 500 mg

MycoCholest ďalej obsahuje medicinálnu hubu Shiitake, ktorá tiež prispieva k harmonizácii cholesterolu v organizme, súčasne posilňuje imunitný systém a má antiarteriosklerotický účinok.

Súčasťou MycoCholestu je i koenzým Q10, ktorý je potrebné pri užívaní červenej fermentovanej ryže dopĺňať, a rutín (vitamín P), ktorý pomáha udržiavať zdravé cievy a upravuje ich elasticitu.

Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti a mladistvých do 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pre tých, ktorí v posledných šiestich mesiacoch podstúpili transplantáciu orgánov alebo operáciu. Nemal by byť užívaný súbežne s liekmi na cholesterol. Neodporúčame počas užívania piť alkohol či požívať grapefruit. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Video o hubách môžete ich vidieť tu:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info