Masáže ,diagnostika, omladzovanie tváre,akupunktúra, dietetika

Služby, poradenstvo, dietetika

Služby, poradenstvo, dietetika

Omladzovanie pleti akupuntúrou tváre pre ženy, rôzne masáže a diagnostika podľa tradičnej čínskej medicíny a to najmä podľa ťažkostí, jazyka a pulzu a dotazovania šité na mieru konkrétnemu jedincovi. Následne Vám odporučíme výživový doplnok, spôsob stravovania, čajovú zmes z Čínskej fytoterapie, vhodné cvičenie a pohyb.

Stručný cenník:omladzovanie pleti žien akupunktúrou tváre - face 2 hod. - 79,60 euro

masáže

masáže

Nan Jingská Univerzita tradičnej čínskej medicíny v Číne roku 2009  vpravo terapeut - Mgr. Adrián Mižúr

Veľkou kapitolou v oblasti alternatívnej medicíny je tradičná čínska medicína. Tradičná čínska medicína a akupunktúra používa klinicky overený systém pôsobenia na organizmus, ktorý je charakteristický komplexným pôsobením na človeka, neoddeľuje v organizme fyzickú a psychickú zložku. Zdravie chápe ako energetickú a vegetatívnu rovnováhu. Počas svojej niekoľko tisícročnej histórie boli v tomto medicínskom systéme vypracované a overené jedinečné postupy na navrátenie poškodeného zdravia, urýchlenie procesov obnovy, navodenie psychickej i fyzickej jednoty a stability.

Odporučíme Vám výživové produkty, šité presne na Vašu mieru, podľa toho, čo potrebujete zlepšiť pre väščiu kvalitu Vášho života, nie štandartne, ale po dôkladnej odbornej diagnostika, kde sa Vám budeme venovať minimálne 1 hodinu, aby ste dostali do rúk skutočne Váš vhodný potravinový doplnok.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info