Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

pamäťové média nosiče informácií

uložte si informácie o sebe

uložte si informácie o sebe

U nás si môžete zakúpiť najlacnejšie médiá a nosiče s veľkou kapacitou, ktoré môžete využiť a hneď si so sebou zobrať s kvalitnými obrázkami a informáciami z komplexnej diagnostiky podľa tradičnej čínskej medicíny ako aj výsledkov z moderného, biorezonančného, magnetického, diagnostického ako aj terapeutického prístroja. Bez invazívneho zásahu bez bolesti z Vášho organizmu za pomoci sluchátok s čípmi sa Vám nasnímajú stovky histologických a cytologických rezov všetkých Vašich orgánov a buniek v 3D priestore informácie, na základe ktorých prístroj so softwarom vyhodnotí Váš zdravotný stav. Na základe tohto vyhodnotenia Vás prístroj vie veľmi zvýšiť kvalitu Vášho života a upevniť Váš zdravotný stav. Máme dobré skúsenosti s kombináciou akupunktúry, fytoterapie a prípadnej úpravy Vášho doterajšieho stravovania (obvyklého stravovania).

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie