Kurkumová náplň do spreju obsah 100 ml ZHENG GU SHUI • Rightbone Lotion EAN: 6901370653589

Kurkumová náplň do spreju obsah 100 ml ZHENG GU SHUI • Rightbone Lotion  EAN: 6901370653589

Náhradná náplň ( 100 ml ) bez pumpičky na bolesti svalov, kĺbov, chrbáta a rôzne zranenia

19,96 €

22 € Zľava 2,04 €

Skladové číslo: kurkuma100ml

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

 

Hlavne pôsobí na: akútne bolesti kĺbov, šliach a svalov, chronické bolesti kĺbov, šlach a svalov. Kurkumový sprej je bez pochybností jedným z najúčinnějších analgeticky pôsobiacich čínských bylinných preparátov. Sprejová forma naviac zaisťuje pohodlnú aplikáciu i do miest, kam si nedočiahneme rukou, čo je výhodou oproti krémom s podobným účinkom. V prípade výraznějších ťažkostí doporučujeme používať spolu s niekterou zmesou na bolesti (rada kodov wany - 201 až 205)

Spôsob použitia: Aplikujte 5-6 krát denne na postihnuté miesto. Votrite do pokožky a ľahko masírujte. Pri premrznutí, začínajúcej chrípke alebo celkovej bolesti tela nastriekajte niekoľkokrát do vane s teplou vodou a doprajte si regenerační kúpeľ.

Upozornenie: Asi po 15 minutách sa dostaví intenzívny pocit tepla, ktorý odpovedá zvýšenemu prekrveniu tkaniva a látkovej výmene.

 

Zloženie
Radix Notoginseng, Rhizoma Curcumae, Radix Angelicae Dahuricae, Rhizoma Chuanxiong, Radix Angelicae Sinensis, Radix Moghaniae Philippinensis, Camphor

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info