Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

012p Tieň brokátového závoja Four Yellow Form - HUANG LIAN JIE DU PIAN 8714818237382

012p Tieň brokátového závoja Four  Yellow Form - HUANG LIAN JIE DU PIAN 8714818237382

horúčosť toxín

PRÍRODNÉ ANTIBIOTIKUM Vylučuje toxické teplo RE DU, odvádza oheň HUO z troch ohnísk

9,99 €

11 € Zľava 1,01 €

Skladové číslo: 8714818237382

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.: Angína, infekcia s horúčkou, zápal stredného ucha, kožné zápaly, zápal pŕs (herpes) PRíRODNÉ ANTIBIOTIKUM


Popis :Táto bylinná zmes sa v Číne používa ako prírodné antibiotikum proti infekciám s horúčkou. Infekcia je podľa čínskej medicíny spôsobená preniknutím teplého toxínu do organizmu a jeho pomnožením vznikajú také príznaky ako je horúčka, podráždenosť, suché ústa, začervenané bolestivé suché hrdlo, opuchnuté lymfatické krčné uzliny a celkové známky zápalu. Taktiež aj na koži sa môžu prejaviť kožné lézie typu karbunkulov, kožných vredov či hnisavých výtokov. Podľa posledných výskumov má táto zmes výrazný antimikrobiálny efekt a pôsobí ako širokospektrálne antibiotikum proti celému radu mikróbov a plesní, pričom nemá vedľajšie účinky. Byliny v zmesi vylučujú teplý toxín z organizmu a ochladzujú teplo.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Účinná liečba tohto stavu vyžaduje, aby teplosť či oheň boli vylúčené z celého organizmu. Cisárská bylina Huang Lian prečisťuje teplosť, purguje oheň a odstraňuje jed predovšetkým zo stredného ohniska. Minister Huang Qin prečisťuje teplosť z horného ohniska a asistent Huang Bai z dolného ohniska. Druhý asistent Zhi Zi odstraňuje teplosť a oheň zo všetkých troch ohnísk prostredníctvom moči a súčasne ukľudňuje ducha.

Dávkovanie -  2 tabletky 3 x denne 15 minút po jedle zapiť vodou (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok sa prejaví počas 2–3 dní, v opačnom prípade je vhodná konzultácia s lekárom.

Balenie - 0.6g x 60 tabliet  / 36 g/(obsah bylín v tabletkách je v maximálnej  koncentrácii)

TCM účinky: Afty, Angína, Bolesti v krku , Ekzém mokvavý, Hemeroidy , Herpes (opar) , Horúčka, Infekcia s horúčkou, Kožná plieseň, Kožné abscesy, Kožné problémy , Kožné zápaly, Lupienka , Močenie bolestivé , Plesne na prstoch , Ruže , Slnečné žihľavka , Zápal krčných mandlí , Zápal prsníka , Zápal stredného ucha
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie