Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

015p Obnova spálenej zeme - ZUO JIN PIAN - Stomach Form 8714818235692

015p Obnova spálenej zeme -  ZUO JIN PIAN - Stomach Form 8714818235692

VÝPREDAJ horúčosť toxín

Ochladzuje a odvádza horkosť - RE pečene, znižuje vzbúrenú čchi Qi, zastavuje vracanie. Pálenie záhy, kyslé grganie. Poslednych 7 ks vypredaj Exp. 26. 2. 2022

5,99 €

9,99 € Zľava 4 €

Skladové číslo: 8714818235692

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:
Pálenie záhy kyslé grganie, záha ( späť na vyhľadávanie )


Popis - Táto zmes čistí teplo v pečeni, sťahuje „vzbúrenú“ Qi dolu a zastavuje zvracanie. Teplo v pečeni je spôsobené disharmóniou pečene a žalúdku. Bolesti sa objavujú v oblasti pod rebrami. Teplo v pečeni narušuje žalúdočné Qi, čo spôsobuje kyslé grganie, pálenie záhy, nejasné pocity hladu, nafúknutie brucha až vracanie a horko v ústach.

Z pohľadu tradičnej čínskej medicíny - Cisárskym produktom je chladný a horký Huang Lian, ktorý odvádza horkosť z pečene a prečisťuje horkosť zo žalúdku. Aby bolo možné odstrániť horkosť zo žalúdku, je nutné obrátiť protipohyb Qi žalúdku (WEI QI NI) opäť smerom dolu a nastoliť normálny kolobeh Qi. Tomuto napomáha ministerská bylina Wu Zhu Yu, teplá, štipľavá a horká bylina, ktorá napravuje protipohyb Qi žalúdku smerom dolu a uvoľňuje stiesnenú Qi pečene. Teplá povaha ministra vyrovnáva chladnú povahu cisára.

Dávkovanie- 3 x denne 2 tablety (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 až 3 x vyššiu). Zlepšenie nastáva po 1. mesiaci.

Balenie - 0.6g x 60tabliet

EAN 8714818235692 

TCM účinky: Grganie - kyslé grganie, Nadúvanie - nafukovanie, Pálenie záhy
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie