057h Údolie oblakov a dažďov - YU DAI WAN EAN: 8594064350574

057h Údolie oblakov a dažďov -  YU DAI WAN EAN: 8594064350574

horúčosť vlhko

Odstraňuje vlhko SHI a chlad HAN zo spodného ohniska, vyživuje a posilňuje krv XUE a YIN.

13,99 €

14 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 057h

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Mediland s. r. o

Z hlľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.: gynekologické výtoky, ktoré sú biele až hnedkasté a svrbivé, gynekologické zápaly, spôsobené Candidami, Trichomonádami, či Gardnériami

Popis:Asi každá tretia žena v fertilnom veku je dnes postihnutá gynekologickými výtokmi, zápalmi či svrbením genitálií. V 90% sú tieto ťažkosti spôsobené parazitmi ako sú Candidy, Trichomonády či Gardnérie. Podľa tradičnej čínskej medicíny sú samozrejme iba odrazom terénu, na ktorom sa tieto parazity rady množia a kde sa im aj darí. Takýto terén má práve väčšina žien, ktoré užívajú hormonálnu antikoncepciu či trpia na silnú menštruáciu, čo oboje vedie k oslabeniu a zablokovaniu krvi v podbrušku, ktorá sa neskôr premení na teplo, ktoré potom spolu s vlhkom je živnou pôdou pre uchytenie sa vyššie spomínaných parazitov a tím aj rôznych zápalov a výtokov. Potraviny, ktoré prinášajú tzv. chlad a teplo do organizmu je treba po dobu užívania obmedziť.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Chun Gen Pi vysušuje vlhko, ochladzuje teplo a zabíja parazity, Gao Liang Jiang zahrieva stredné ohniská a tlmí bolesť, Bai Shao vyživuje krv a ochraňuje YIN, upravuje menštruáciu, posilňuje povrchovú vrstvu pred chladným vetrom a posilňuje vrstvu výživy, Huang Bai vylučuje vlhko a teplo zo spodného ohniska, znižuje oheň v obličkach a vylučuje toxíny, Sheng Di Huang ochladzuje teplo a krv, vyživuje YIN a podporuje tvorbu tekutín, Dang Gui posilňuje krv a upravuje menštruáciu, rozhýbava a harmonizuje krv a vylučuje chlad, Chuan Xiong rozhýbava krv a podporuje pohyb energie Qi, vylučuje vietor a tlmí bolesť.

Dávkovanie: 4 tabletky 3 x denne, deti od 6 rokov 2 tabletky denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Odporúča sa užívať spolu s Bielym krémom rodinného šťastia (kód 385)

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: bolestivá menštruácia, chronické zápaly v podbrúšku, chronická endometrióza,, polycystické vaječníky, potiaže v prechode, Gynekologické výtoky biele , Gynekologické výtoky žlté, Gynekologické zápaly, Candida, Trichomonáda
z pohľadu TCM: vlhko

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info