061w 20564 Voľnosť slobodného pútnika - XIAO YAO WAN - Ease Form 8714818235838

061w  20564 Voľnosť slobodného pútnika - XIAO YAO WAN - Ease Form 8714818235838

SKLADOM

Pôsobenie: Uvoľňuje čchi pečene QI ZHI, doplňuje slezinu, vyživuje krv XUE, harmonizuje pečen a slezinu

7,79 €

Skladové číslo: 061w

Dostupnosť: Skladom
skladom: 22 ks

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Z hľadiska čínskej tradičnej medicíny:
Emočná nestabilita, podráždenosť, plačlivosť, tráviace problémy s bolesťami v oblasti pod rebrami či okolo žalúdku, zhoršujúce sa stresom, pocit knedlíku v krku - Mei He Qi

Popis: Patrí medzi najrozšírenejšie produkty čínskej medicíny v západnej Európe a USA, je užívaný ženami k odstráneniu predmenštruačných ťažkostí a problémov spojených s nahromadeným a nezvládnuteľným stresom. Medzi najvýraznejšie príznaky patrí napätie, úzkosť, pocit nafúknutia, únava, bolesti hlavy, závraty, nepravidelný menštruačný cyklus vrátane kŕčovitých bolestí v podbrušku, rozmazané videnie, sucho v ústach a krku, znížená chuť k jedlu. Zmes umožňuje znovuobnovenie kolobehu vitálnej energie v tele a opätovné nadobudnutie rovnováhy podobné „voľnosti pútnika“.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárskou bylinou je Chai Hu, ktorá silno spriechodňuje pečen a uvoľňuje stiesnenosť. Ministri Dang Gui a Bai Shao spoločne vyživujú krv a zmäkčujú pečen, čím odstraňujú stagnáciu Qi v pečeni. Mierne aromatická Dang Gui patrí medzi dôležité byliny v liečbe stiesnenosti pečennej Qi a nedostatočnosti krvi. Dvaja asistenti Bai Zhu a Fu Ling spevňujú slezinu, a tým posilňujú jej transformačnú a transportnú funkciu. Zostávajúci asistent Zhi Gan Cao posilňuje slezinu a spoločne s Bai Shao odstraňuje kŕčovité bolesti brucha. Poslíček Sheng jiang harmonizuje žalúdok a pôsobí preventívne proti rozvoju Qi Ni. Bo He, pokiaľ sa používá v malých dávkach, posilňuje pôsobenie cisára v jeho zpriechodňovacej funkcii pečene a ochladzuje teplosť, ktorá sa objevuje pri stagnácii Qi.

Dávkovanie: 8 guličiek 3 x denne zapiť 15 minút po jedle, deti od 6 rokov 2 tabletky denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dvku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po týždni. Pri trvalej stresovej záťaži je vhodné podávať dlhodobo. Pri predmenštruačnom syndróme sa podáva 5–8 dní pred začiatkom menštruácie.
Upozornenie: Neodporúča sa užívať v dobe menštruácie, pretože u niektorých žien môže zvýrazniť či predĺžiť menštruačné krvácanie ( podľa svojho účinku "rozprúďujúcej stagnáciu" ).

Balenie: 0.18 g x 200 guličiek

TCM účinky: Bolesti pod rebrami , Emócie, Emočná nestabilita, Nepokoj , Nespavosť , Slabá konštitúcia, vyčerpanosť, Stres , Trávenie - zažívacie problémy - tráviace problémy, Únava , Úzkosť , psychika, Depresia
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info