Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

062w Skľudnenie rozbúrenej hladiny -JIA WEI XIAO YAO WAN - Easeplus Form 8714818232615

062w  Skľudnenie rozbúrenej hladiny -JIA WEI XIAO YAO WAN - Easeplus Form   8714818232615

SKLADOM

Uvoľňuje čchi pečene QI ZHI, doplňuje slezinu, vyživuje krv, prečisťuje horúčosť RE. Z hľadiska činskej medicíny: Pocit vnútornej podráždenosti, citová nevyrovnanosť, výkyvy nálady, tieseň, predmenštruačný syndróm, pocit večernej teploty.

8,55 €

9 € Zľava 0,45 €

Skladové číslo: 062w

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Popis: Zmes je určená pre liečbu emocionálnych a psychických porúch prejavujúcich sa rôznymi telesnými problémami. Tieto ťažkosti sú vyvolané predovšetkým nadmerným stresom a prepracovanosťou a často sú hodnotené západnými lekármi ako psychosomatické. Vhodná je aj na liečbu predmenštruačných ťažkostí, predovšetkým u žien, ktoré majú príznaky „vnútorného tepla“ - začervenanú tvár, nočné potenie, začervenané oči, suché ústa, podráždenosť.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Jedná sa o modifikáciu základnej zmesi Xiao yao wan (Voľnosť slobodného pútnika – kód 061), ktorá bola doplnená o dve následovné byliny. Mu Dan Pi prečisťuje teplosť, ochladzuje a oživuje krv a odstraňuje blokádu. Zhi Zi prečisťuje horúčosť, ochladzuje krv a odstraňuje podráždenosť. Cisárskou bylinou je Chai Hu, ktorá silno spriechodňuje pečen a uvoľňuje stiesnenosť . Ministri Dang Gui a Bai Shao spoločne vyživujú krv a zmäkčujú pečen, čím odstraňujú stagnáciu Qi v pečene. Mierne aromatická Dang Gui patrí medzi dôležité byliny v liečbe stiesnenosti pečennej Qi a nedostatočnosti krvi. Dvaja asistenti Bai Zhu a Fu Ling zpevňujú slezinu, a tým posilňujú jej transformačnú a transportnú funkciu. Zvyšný asistent Zhi Gan Cao posilňuje slezinu a spoločne s Bai Shao odstraňuje kŕčovité bolesti brucha. Poslíček Sheng Jiang harmonizuje žalúdok a pôsobí preventívne proti rozvoju Qi Ni. Bo He, pokiaľ sa používá v malých dávkách, posilňuje pôsobenie cisára v jeho zpriechodňovacej funkcii pečene a ochladzuje horúčosť, ktorá sa objavuje pri stagnácii Qi.

Dávkovanie: 3 x denne 8 guličiek 15 minút po jedle zapiť vodou. Deti od 3-12 rokov 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 2 týždňoch užívania.
Upozornenie: Neodporúča sa užívať v dobe menštruácie, pretože u niektorých žien môže zvýrazniť či predĺžiť menštruačné krvácanie ( podľa svojho účinku "rozprúďuje stagnáciu" ).

Balenie: 200 guličiek po 0,6 g / 36 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej koncentrácii )

Poria 14%, Radix Angelicae Sinensis 14%, Radix Bupleuri 14%, Radix Paeoniae Albae 14%, Rhizoma Atractylodis Macrocephalae 14%, Cortex Moutan 7%, Fructus Gardeniae 7%, Radix Glycyrrhizae 7%, Rhizoma Zingiberis Recens 7%, Herba Menthae 2%

YAO: Mu Dan Pi, Zhi Zi, Bai Shao, Bai Zhu, Chai Hu, Dang Gui, Fu Ling, Gan Cao, Bo He

TCM účinky: Klimaktérium , Nepokoj , Nervozita, neuróza , Nevýkonnosť, Trávenie - zažívacie problémy - tráviace problémy, Únava , Úzkosť , psychika, Depresia
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie