064w Utíšenie veternej búrky- SHU GAN WAN - Soothing Form 8714818233094

064w Utíšenie veternej búrky- SHU GAN WAN - Soothing Form 8714818233094

SKLADOM Wan

Uvoľňuje čchi pečene a upravuje jej obeh QI ZHI, harmonizuje pečen a žalúdok, utišuje bolesť

7,59 €

Skladové číslo: 8714818233094

Dostupnosť: Skladom
skladom: 18 ks

Výrobca: Green Nature

Z hľadiska čínskej medicíny: Nadúvanie a bolesti brucha po jedle, pretrvávajúce bolesti či tráviace ťažkosti po operácii žlčníka, chronický zápal slinivky
Popis: Veľmi obľúbená zmes používaná k úprave zažívacích ťažkostí s dôrazom na zlepšenie funkcie pečene, žlčníku a slinivky. Najčastejšie tieto problémy vznikajú pôsobením chronického stresu, nesprávnymi stravovacími návykmi a prepracovaním. Pôsobí aj v prípadoch pretrvávajúcich tráviacich porúch a bolestí po operácii žlčníka. Zmes redukuje pôsobenie stresu na organizmus, u žien pomáha navyše normalizovať menštruáciu.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Qing Pi rozbíja stagnáciu pečennej Qi a uvoľňuje bolesť Chen pi znižuje potravu dole, aby nestagnovala v žalúdku a v črevách a pomáha slezine aj pľúcam, Xiang fu harmonizuje vzťah medzi pečeňou a slezinou a upravuje menštruáciu, Mu dan pi ochladzuje teplo v krvi a uvoľňuje stagnáciu krvi, najmä u žien s bolestivou menštruáciou a zrazeninami, Chai hu uvoľňuje stagnáciu pečennej Qi (viz Legendy písané bylinami), Bai shao vyživuje a posilňuje YIN pečene a krv pečene, Hou po vysušuje vlhko, uvoľňuje stagnáciu a podporuje pohyb Qi, Shan zha odvádza stagnáciuvpotravy z čriev a uvoľňuje stagnáciu krvi v brušnej oblasti, Rou gui zahrieva skrytý vnútorný chlad, odblokováva dráhy a tlmí bolesť, posilňuje Qi a krv, Chuan lian zi ochladzuje teplo, vysušuje vlhko, tlmí bolesť a upravuje obeh Qi.

Dávkovanie: 3 x denne po 8 guličiek zapiť vodou 15 minút po jedkle, deti od 6 rokov denne 4 guličky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 1–2 týždňoch.
Upozornenie: Zmes sa neužíva v tehotenstve.

Balenie: 200 piluliek po 0,18 g / 36 g

TCM účinky: Bolesti pod rebrami , Nepokoj , Točenie hlavy, Malátnosť, Zápal slinivky
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info