Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

127p Radosť prichádzajúceho spánku - SUAN ZAO REN TANG PIAN- Zizyphus Form EAN: 8714818235807

127p Radosť prichádzajúceho spánku - SUAN ZAO REN TANG PIAN- Zizyphus Form EAN: 8714818235807

horúčosť sucho vietor doplňuje energiu QI, posilňuje, vyživuje

Na nespavosť. Vyživuje krv XUE, utišuje ducha SHEN, ochladzuje teplo RE, odstraňuje podráždenosť.

9,99 €

Skladové číslo: 127p

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny: Nespavosť s nemožnosťou zaspať, podráždenosť, nervozita, psychická labilita Popis: Táto zmes vyživuje krv v pečeni, ukľudňuje myseľ, čistí teplo a odstraňuje podráždenosť. V prípade nedostatočnosti krvi v pečeni chýba aj krv, ktorá vyživuje srdce. Tento nedostatok je sprevádzaný teplom, ktoré sa usadzuje v hrudníku a narušuje srdce, čo spôsobuje podráždenosť, nekľud, neschopnosť zaspať, búšenie srdca, nočné potenie, suché ústa a hrdlo, niekedy aj závraty. Táto zmes vyživuje pečeň a srdce. Keď stúpa jin a jang klesá, môže človek zaspať. Zatiaľ čo my sme hore (cez deň), náš duch sa usídľuje v očiach. V noci potom, keď sú oči zavreté, sa vracia do pečene. V prípade nedostatočnosti krvi v pečeni nemôžu tie potom úplne zadržať ducha, čo vede k nespavosti. Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny - Základným princípom liečby je vyživiť srdce a utíšiť ducha. Prečistenie horúčosti je preto druhotné. Cisárskou bylinou je Suan Zao Ren, ktorý vyživuje srdce a pečen, a tým tlmí ducha. Minister Chuan Xiong oživuje krv pečene a rozhýbava Qi. Kombinácia týchto dvoch bylín, keď jedna má adstringentné (zvieravé) a druhá disperzné (rozptylujúce) funkcie, je veľmi účinná pri doplnení a rozptýlení pečene. Tým súčasne ukľudňujú ducha. Asistent Fu Ling tlmí ducha, doplňuje slezinu a žalúdok. Zhi Mu rozhojňuje YIN, prečisťuje horúčosť a zvlhčuje vnútornú suchosť. Okrem toho zmierňuje vysušujúce účinky ministerskej byliny. Poslíček Zhi Gan Cao upravuje pôsobenie jednotlivých bylín v zmesi a harmonizuje stredné ohniská. Dávkovanie: 2 tablety 3 x denne 15 minút po jedle. Deti užívajú polovičné dávky. Zlepšenie nastáva asi po 1 mesiaci. 

Balenie: 0.6g x 60 tabliet = Net.wt 36 g/1,26 oz

Zloženie: Suan Zao Ren, Mu Li, Bai Zi Ren, Shou Wu Teng, He Huan Pi Fu, Fu Ling, Gan Cao, Fu Liao

En.: Specification: 0.6g x 60tablet per bottle

Recommended use: 2 tablets to be taken with water 3 times a day, 15 minutes after meals.

Zloženie - Ingredients: Ziziphus jujube var. spinosa seed 132mg

( 22.0% Ostrea gigas shell 132mg

( 22.0% Platycladus orientalis seed 132mg

( 22.0% Polygonum multiflorum stem 48mg

( 8.0% Albizia julibrissin bark 48mg

( 8.0% Poria cocos 48mg

( 8.0% Glycyrrhiza uralensis root 31.2mg

( 5.2% Excipients(Amylum, Microcrystalline cellulose) 28.8mg ( 4.8%)

TCM účinky: Úzkosť
z pohľadu TCM: nedostatok, blokáda, stagnácia Qi
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie