Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

171w Tajomstvo zlatej skrinky- JIN GUI SHEN QI WAN - Sexoton Form - 8714818202540

171w  Tajomstvo zlatej skrinky- JIN GUI SHEN QI WAN -  Sexoton Form - 8714818202540

nedostatok doplňuje energiu QI, posilňuje, vyživuje

JIN GUI SHEN QI WAN - Tajomstvo zlatej skrinky Pobolievanie či chlad v bedrách, chladné končatiny, strata potencie. Prejavy stárnutia. Nedostatočná erekcia.

8,75 €

9 € Zľava 0,25 €

Skladové číslo: 171w

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Hlavné zameranie: tupá a stálá bolesť v bedernej oblasti spojená s pocitom chladu, časté močenie, najmä v noci, zimomrivosť, nadmerná únava po pohlavnom styku so závratmi, znížená sexuálna výkonnosť, nedostatočná erekcia. Znížená sexuálna chuť, poruchy potencie, časté nočné močenie, pobolievánie v bedrách a podobné ťažkoti sú podľa TCM spojené najmä so stavom obličiek a ich vyčerpáváním s postupujícím vekom. Tu ide predovšetkým o yang obličiek a jeho nedostatok. Tento stav bývá často sprevádzaný celkovou zimomrivosťou, vyčerpanosťou a nedostatkom rozhodnosti. Zmes podporuje a doplňuje tzv. životnú energiu jedinca, ktorá je podľa čínskej medicíny uložená v obličkách. Má všeobecne zahrievacie funkcie. Účinok zmesi je založený na postupnej podpore organizmu, a nie na chvíľkovom neprimeranom "vybičování" energie. V Číně patrí už od dôb svojho vzniku k najznámejším prípravkom užívaným u projavom predčasného stárnutia.

Poznámka: Tuto zmes by nemali používať jedinci, ktorí sa často rozčulujú, sú podráždení, výbušní a majú začervenanú tvár a oči. Vhodnosť nasadenia je v týchto prípadoch nutné citlivo zvážiť či konzultovať s terapeutom tradičnej čínskej medicíny.

Dávkovánie a doba užívania: 3 x denne 8 piluliek najlepšie 15 min. po jedle. Vzhľadom k tomu, že účinok je postavený na celkovom posílnení organizmu je doba podávania individuálna, závislá na závažnosti stavu a pohybuje se od jednoho do troch mesiacov. Pro udržaní dosiahnutého zlepšenia stavu možno užívať dávku nižšiu, najlepšie 10 piluliek ráno.

Autor zmesi: Dr. ZHANG ZHONG JING. Tato směs byla poprvé uvedena v díle JING GUI YAO LUE r. 210.

Balenie: 0.18 g x 200 piluliek 
Spôsob užívania: 8 piluliek zapiť 3 x denne 15 minút po jedle. 

Zloženie:
Radix Rehmanniae Preparata 30%,

Fructus Corni 15%,

Rhizoma Dioscoreae 15%,

Cortex Moutan 11%,

Poria 11%,

Rhizoma Alismatis 11%,

Cortex Cinnamomi 3.5%,

Rhizoma Cyperi 3.5%

TCM účinky: Bolesti chrbta , Impotencia , Predčasná ejakulácia , Strata sluchu , Úzkosť , impotencia, predčasná ejakulácia, psychika, Strata libida
z pohľadu TCM: nedostatok, blokáda, stagnácia Qi

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie