Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

191w Náramok ôsmych perál - BA ZHEN WAN - /NU KE BA ZHEN WAN/ Angel Eight Form 8714818235456

191w Náramok ôsmych perál  - BA ZHEN WAN -  /NU KE BA ZHEN WAN/ Angel Eight Form 8714818235456

SKLADOM

Pôsobenie:Doplňuje čchi Qi, Vyživuje a rozprúďuje krv XUE 

6,99 €

8 € Zľava 1,01 €

Skladové číslo: 87148182354561

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny: Stála únava, najmä popôrodná Chudokrvnosť, nedostatočná tvorba materského mlieka, rekonvalenscencia po chorobe, operácii a pod.


Popis: Jedná sa o najvýznamnejšiu zmes k posilneniu vitálnej energie a vyživeniu krvi u žien. Pre ženy je obzvlášť významné doplňovanie krvi, keďže dochádza k jej pravidelným stratám počas menštruácie. Kúzlo tejto zmesi spočíva v tom, že vyživuje všetky zložky krvi – červené aj biele krvinky, doštičky, plazmu aj tekutinu. Ak žena stráca mnoho krvi počas menštruácie, má náročný časový rozvrh a k tomu napríklad drží redukčnú diétu, potom sa veľmi ľahko vyvinie stav nedostatku krvi. Bohužiaľ je v našej spoločnosti veľmi časté, že ženy trpia nedostatkom krvi, beztoho aby túto skutočnosť nejako riešili. Príčinou tejto patológie môžu byť chronické choroby, tehotenstvo, stres, apod. Najbežnejšími príznakmi sú poruchy trávenia, skrátený dych, slabý hlas, únava, vyčerpanosť, ľahké bolesti hlavy, točenie hlavy, úzkosti, poprípade búšenie srdca.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárske byliny sú teplej povahy. Dang Shen doplňuje Qi a Shu Di Huang vyživuje krv. Dvaja ministri, Bai Zhu a Fu Ling posilňujú slezinu a vysušujú vlhkosť. Súčasne pomáhajú cisári Dang Shen doplniť Qi sleziny a pľúc. Ostatní ministri Bai Shao a Dang Gui vyživujú krv a tým posilňujú účinok Shu Di Huang. Jeden z asistentov Chuan Xiong oživuje krv a rozhýbava Qi, druhý Zhi Gan Cao doplňuje Qi a harmonizuje stredné ohniská.

Dávkovanie: 3 x denne 8 guličiek prehltnúť a zapiť vodou 15 minút po jedle, deti od 5-12 rokov polovičnú dávku,  (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po dvoch až troch týždňoch.

Balenie: 200 piluuliek - guličiek 0,18 g x 200 = 36tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Anémia, Nechty lámavé, Prepracovanosť , Stavy po operáciách a úrazoch , Stavy po pôrode , Špinenie (menštruačné) , Únava , Závraty , Znížený krvný tlak

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie