Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

192w Harmónia broskyňového hája - GUI PI WAN -Lilly Pills EAN: 8714818201666

192w Harmónia broskyňového hája  - GUI PI WAN -Lilly Pills EAN: 8714818201666

doplňuje energiu QI, posilňuje, vyživuje Pian

Doplňuje čchi Qi a krv XUE, silno dopĺňa slezinu, vyživuje srdce a utišuje ducha. Dobrý pre študentov a na učenie pred a počas skúšok. škúška - škola - psychická záťaž.

7,95 €

8 € Zľava 0,05 €

Skladové číslo: 192w

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Duševná prepracovanosť
Zhoršenie intelektuálnej výkonnosti, zábudlivosť, znížená pamäť, nadmerné premietanie (hlavne večerné) bez schopnosti zaspať

Popis:  Táto zmes je obzvlášť určená pre ťažkosti súvisiace s prepracovanosťou a nadmernou duševnou činnosťou, pri nerešpektovaní potrieb riadneho odpočinku. To sa časom prejaví vyššie uvedenými ťažkosťami v dôsledku nedostatočnej výživy na úrovni celého organizmu. Typickým príkladom je skúškové obdobie u študentov, keď dlhodobé a intenzívne štúdium „vyčerpáva telo aj myseľ“. Obľúbená je aj u inak zdravých ľudí s vyššími nárokmi na pozornosť, sústredenosť a bystrosť úsudku.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny - Cisárske byliny v tejto zmesi sú cielené na slezinu. Dang Shen a Huang Qi veľmi silno dopĺňajú slezinu. Bai Zhu spevňuje slezinu a odstraňuje vlhkosť, zatiaľ čo Zhi Gan Cao posilňuje slezinu a dopĺňa Qi. Spoločne tieto byliny majú veľmi silný tonizujúci účinok na slezinu, ktorá je potom schopná tvoriť dostatočné množstvo krvi. Ministri „zakoreňujú" ducha tým, že dopĺňajú krv a ukľudňujú nekľudného ducha. Long Yan Rou dopĺňa krv a tlmí ducha, Dang Gui dopĺňa krv a harmonizuje menštruáciu. Huang Qi veľmi účinne a silno dopĺňa Qi, a tým následne pomáha aj krvi. Suan Zao Ren a Fu Shen ukľudňujú ducha a vyživujú srdce, okrem toho pomáhajú cisárským bylinám posilniť slezinu. Posledným ministrom je Yuan Zhi, ktorý tlmí ducha posilnením kolobehu Qi v srdci. Obzvlášť účinný je, pokiaľ vyrovnáva zvieravé vlastnosti Suan Zao Ren. Poslíček Da Zao posilňuje trávenie, reguluje Qi a harmonizuje pôsobenie ostatných bylín v zmesi. Okrem toho asistuje cisárským bylinám pri dopĺňaní sleziny.

Dávkovanie: 3 x denne 2 tablety (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po dvoch týždňoch užívania.

Balenie: 60 x 0,6 g / 36 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej koncentrácii)

TCM účinky: Nadmerné premietanie, Nadmerné snívanie, Nadmerné úvahy, Nespavosť , Pamäť zhoršujúca sa , Prepracovanosť , Stavy po pôrode , Únava , Znížený krvný tlak
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie