004h Priesmyk veternej hory - CHUAN XIONG CHA TIAO PIAN EAN: 8594064350048

004h Priesmyk veternej hory  - CHUAN XIONG CHA TIAO PIAN EAN: 8594064350048

vietor Pian

Pri nedostatku doskladníme do 3 prac. dní.Rozptyľuje vietor FENG, utišuje bolesťi hlavy pri napadnutí vetrom, prečisťuje hlavu a očiZ hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:Chrípka v počiatočnom štádiu, bolesti hlavy na začiatku nachladnutia, stuhlosť šije a ramien pri nachladnutí

13,99 €

14 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 004h

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Mediland s. r. o

Pôsobenie:Táto zmes je zameraná na začiatok bežného nachladnutia prejavujúceho sa príznakmi: zimnice, výraznej zimomravosti, ktorá sa zlepšuje teplom, silnými bolesťami hlavy a obzvlášť šije, ktorá je stuhnutá, čo je spôsobené najčastejšie prievanom a ofúknutím po spotení. Môže sa objaviť aj kýchanie, kašeľ či vodová riedka nádcha, vždy však v tejto fáze chýba potenie a nie je pocit smädu.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárskou bylinou je Bo He, ktorá rozptyľuje vietor /povrchové vrstvy BIAO a prečisťuje hlavu a oči. Ministri Chuan Xong, Bai Zhi a Qiang Huo rozptylujú vietor a súčasne odstraňujú bolesti hlavy. Chuan Xiong je obzvlášť účinný na bolesti okolo dráhy SHAO YANG (dráha žlčníku a trojitého ohrievača) - teda pre bolesti hlavy na spánkoch a na temeni. Qiang Huo ovlivňuje bolesti vzťahujúce sa k dráhe TAI YANG (dráha močového mechúra) - v zátylku. Bai Zhi pôsobí na bolesti priebehu YANG MING dráh (dráha žalúdku) na čele. Asistenti Jing Jie a Fang Feng odstraňujú vietor z hlavy a otvárajú povrchovú vrstvu. Fang Feng tiež odstraňuje rozbolavelosť celého tela. Poslíček Gan Cao harmonizuje pôsobenie ostatných bylín v zmesi. Ako ďalśí posol by se mal používat zelený čaj, ktorý je chladný a horký a prečisťuje horúčosť z hlavy a očí a zmierňuje neželané pôsobenie teplých a vysušujúcich bylín v zmesi.

Dávkovanie: 3 x denne 2 tablety 15 minút po jedle, deti od 3-12 rokov 3 x denne 1/2 tablety až celú jednu (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať už po jednodňovom užívaní. Vhodné je súčasné pitie zeleného čaju, ktorý podporuje priebeh liečby. Jeho vlastnosti vyvažujú teplé a vysušujúce byliny obsiahnuté v zmesi. Zelený čaj je ochladzujúci a obsahuje zložky, ktoré posilňujú imunitný systém a tlmia zápaly. Číňania predpokladajú, že dospelý človek váži 70 kg - dávky pre dospelých - v prepočte platí aj pre deti.
Pozor! Túto zmes užívajte iba na začiatku chrípky!

Balenie: 0.6g x 60 / 36 g - tabliet /pianov/

TCM účinky: Bolesti hlavy
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info