042h Ušľachtilosť lotosového kvetu- DAN SHEN YIN WAN 8594064350420

042h Ušľachtilosť lotosového kvetu-  DAN SHEN YIN WAN 8594064350420

SKLADOM Wan

Pri objednávke doskladníme do 3 pracovných dní. Upravuje obeh čchi Qi a krvi XUE, rozptyľuje blokádu krvi XUE YU, utišuje bolesť.

13,99 €

14 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 042h

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: Mediland s. r. o

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.: Bolesti na hrudníku,búšenie srdca, podráždenosť, zvýšená hladina cholesterolu v krvi

Zmes sa užíva pre zmiernenie bolesti na hrudi, často zodpovedajúcej nedostatočnému prekrveniu srdca. Podľa moderných výskumov sa podieľa rovnako na úprave zvýšenej hladiny cholesterolu v krvi.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Najviac zastúpenou bylinou v zmesi je cisár Dan Shen, ktorý oživuje a vyživuje krv, odstraňuje blokádu a zastavuje bolesť s výrazným tropizmom k hornému ohnisku, respektíve k srdcu. Je horký a trochu chladný a môže sa použiť aj vo veľkých dávkach bez rizika poškodenia Qi a krvi. Minister Tan Xiang ohrieva stredné ohniská, reguluje Qi, zatiaľ čo asistent Sha Ren reguluje pohyb Qi, uvoľňuje stredné ohniská, rozptyľuje pocit tlaku a stiesnenosti na hrudi a odstraňuje bolesť. Všetky tri byliny spoločne odstraňujú blokádu Qi a krvi a obnovujú ich kľudný a nerušený kolobeh, a tým odstraňujú bolesti.

Dávkovanie: 3 x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po mesiaci. Zmes sa neužíva v tehotenstve.
Upozornenie: Bolesti na hrudi môžu byť známkou veľmi vážneho zdravotného problému, niekedy bývajú predzvesťou infarktu, preto je vhodné liečbu konzultovať s vyškoleným odborníkom.

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Astma kardiale
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info