Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

004w Priesmyk veternej hory - CHUAN XIONG CHA TIAO WAN - Wallichi Form 8714818232578

004w Priesmyk veternej hory  - CHUAN XIONG CHA TIAO WAN - Wallichi Form 8714818232578

SKLADOM AKCIA

Pôsobenie:Rozptyľuje vietor FENG, utišuje bolesťi hlavy pri napadnutí vetrom, prečisťuje hlavu a oči.Z hľadiska čínskej tradičnej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:Chrípka v počiatočnom štádiu, bolesti hlavy na začiatku nachladnutia, stuhlosť šije a ramien pri nachladnutí.

8,15 €

8,30 € Zľava 0,15 €

Skladové číslo: 004w

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Popis: Táto zmes je zameraná na začiatok bežného nachladnutia prejavujúceho sa príznakmi: zimnice, výraznej zimomravosti, ktorá sa zlepšuje teplom, silnými bolesťami hlavy a obzvlášť šije, ktorá je stuhnutá, čo je spôsobené najčastejšie prievanom a ofúknutím po spotení. Môže sa objaviť aj kýchanie, kašeľ či vodová riedka nádcha, vždy však v tejto fáze chýba potenie a nie je pocit smädu.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárskou bylinou je Bo He ktorá rozptyľuje vietor /povrchové vrstvy BIAO a prečisťuje hlavu a oči. Ministri Chuan Xiong, Bai Zhi a Qiang Huo rozptylujú vietor a súčasne odstraňujú bolesti hlavy. Chuan Xiong je obzvlášť účinný na bolesti okolo dráhy SHAO YANG (dráha žlčníku a trojitého ohrievača) - teda pre bolesti hlavy na spánkoch a na temeni. Qiang huo ovlivňuje bolesti vzťahujúce sa k dráhe TAI YANG (dráha močového mechúra) - v zátylku. Bai Zhi pôsobí na bolesti priebehu YANG MING dráh (dráha žalúdku) na čele. Asistenti Jing Jie a Fang Feng odstraňujú vietor z hlavy a otvárajú povrchovú vrstvu. Fang Feng tiež odstraňuje rozbolavelosť celého tela. Poslíček Gan Cao harmonizuje pôsobenie ostatných bylín v zmesi. Ako ďalśí posol by se mal používat zelený čaj, ktorý je chladný a horký a prečisťuje teplosť z hlavy a očí a zmierňuje neželané pôsobenie teplých a vysušujúcich bylín v zmesi.

Dávkovanie u guličiek: 3 x denne 8 tabliet, deti od 3-12 rokov 3x denne 6 guľôčok (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať už po jednodňovom užívaní. Vhodné je súčasné pitie zeleného čaju, ktorý podporuje priebeh liečby. Jeho vlastnosti vyvažujú teplé a vysušujúce byliny obsiahnuté v zmesi. Zelený čaj je ochladzujúci a obsahuje zložky, ktoré posilňujú imunitný systém a tlmia zápaly.
Pozor! Túto zmes užívajte iba na začiatku chrípky!

Balenie:0.18g x 200 piluliek /guličiek/
Užívanie: 8 guličiek 3 x denne zapiť 15 minút po jedle

Zloženie:
Lonicera japonica flower 102mg (17%),

Forsythia suspense fruit 102mg (17%),

Mentha haplocalyx 61.2mg (10.2%),

Platycodon grandiflorum root 61.2mg (10.2%),

Arctium lappa fruit 61.2mg (10.2%),

Glycine max seed 51mg (8.5%),

Glycyrrhiza uralensis root 51mg (8.5%),

Lophatherum gracile leaf 40.8mg (6.8%),

Schizonepeta tenuifolia 40.8mg (6.8%),

Excipients (Amylum)28.8mg (4.8%).

EAN  8714818232578

TCM účinky: Bolesti hlavy, Chrípka , Kašeľ chronický , Mandle nosové zväčšené - zväčšené mandle, Nádcha / prechladnutie /, Virózy
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie