Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

112Ti Prerušenie toku Přerušení toku tinktúra Gu Ben Zhi Beng Tang EAN:

112Ti Prerušenie toku  Přerušení toku tinktúra Gu Ben Zhi Beng Tang EAN:

SKLADOM SKLADOM

112Ti Prerušenie toku (Gu Ben Zhi Beng Tang) Recept na silné menstruační krvácení a krvácení mimo cyklus (špinění).Indikace: zesílené menstruační krvácení, náhlé, závažné krvácení mimo periodu, Beng Lou (silný začátek, zastavování se a špinění po menstruaci), dlouhodobé gynekologické špinění nebo krvácení „bledší“, jakoby vodnaté krve, výrazná bledost, výrazně bledost ve tváři, závratě a točení hlavy, únava, studené končetiny, krátký dech a/nebo dušnost, tíživý pocit na hrudi, nechutenství, trávící potíže, kašovitá stolice, nepravidelnosticyklu

11,96 €

Skladové číslo: 112Ti

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Yao Medica

112Ti Prerušenie toku -  Přerušení toku (Gu Ben Zhi Beng Tang) Recept na silné menstruační krvácení a krvácení mimo cyklus (špinění).
Indikace: zesílené menstruační krvácení, náhlé, závažné krvácení mimo periodu, Beng Lou (silný začátek, zastavování se a špinění po menstruaci), dlouhodobé gynekologické špinění nebo krvácení „bledší", jakoby vodnaté krve, výrazná bledost, výrazně bledost ve tváři, závratě a točení hlavy, únava, studené končetiny, krátký dech a/nebo dušnost, tíživý pocit na hrudi, nechutenství, trávící potíže, kašovitá stolice, nepravidelnosti
cyklu. Základom tinktúry PŘERUŠENÍ TOKU sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra PŘERUŠENÍ TOKU vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Gu Ben Zhi Beng Tang. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

Dávkovanie:
pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierne zakalenie je normálne.
denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeliť na dve časti - ráno a večer. Tzn. ak vážite napríklad 70 kg, tak si dáte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom Vám tinktúra vydrží asi na 15 dní.
po konzultácii s odborníkom je možné dať až trojnásobnú dávku
Tinktúry užívajte na lačno. Minimálny odstup je 30 minút pred jedlom alebo jedna hodina po ňom.
Tinktúru je možné zaliať trochou horúcej vody a tým dôjde k odpareniu alkoholu. Tento postup je vhodný pre deti alebo šoférov.
pri akútnych stavoch odporúčame užívať tinktúru zvyčajne niekoľko dní, zvyčajne do vyriešenia problému
pri chronických stavoch je potrebné užívať zvyčajne niekoľko mesiacov. Avšak do 2-3 mesiacov by sa malo objaviť minimálne zlepšenie.
na jeden mesiac potrebujete zvyčajne 2-3 balenia (podľa dennej dávky - viď vyššie)
Obsah balenia: 50ml = 1100 kvapiek

Zmes vychádza z čínskeho receptu: Gu Ben Zhi Beng Tang

Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu.

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Využiť môžete aj našu Poradňu.

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Di Huang - rehmánie lepkavá, upravený kořen - Rad. rehmanieae preparata - 10,4g
Bai Zhu - atraktylis velkoúborový, oddenek - Rhiz. atractylodis - 4,2g
Dang Shen - pazvonek chloupkatý, kořen - Rad. codonopsis - 3,5g
Dang Gui - děhel čínský, kořen - Rad. angelicae sinensis - 5,2g
Huang Qi - kozinec blanitý, kořen - Rad. astragali - 3,5g
Gan Jiang - zázvor obecný, oddenek - Rhiz. zingiberis - 2,1g
Yi Mu Cao - srdečník sibiřský, nať - Herb. leonuri sibirici - 5,2g
Zhi Ke - bigarádie, plod - Fruc. aurantii - 3,1g
Sheng Ma - škumpa smrdutá, kořen - Rad. cimicifugae - 1,0g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie