Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

111Ti Homole cukru tinktúra Jian Tang Wan EAN:

111Ti Homole cukru tinktúra Jian Tang Wan EAN:

SKLADOM SKLADOM

111 Homole cukru (Jian Tang Wan) Recept na diabetes (cukrovku) II. typu.Indikace: diabetes II. typu, žízeň, potřeba pít hodně vody, sucho v ústech, polyurie– časté a hojné močení, noční močení, žravost a neustálý pocit hladu, změny na váze – hubnutí nebo přibírání, sklon k zácpě, únava, vyčerpání, odpolední, noční nebo spontánní pocení, suchá kůže, svědění kůže, porucha glukózové tolerance, kompenzovaný diabetes

11,96 €

Skladové číslo: 111Ti

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Yao Medica

111 Homole cukru (Jian Tang Wan) Recept na diabetes (cukrovku) II. typu.
Indikace: diabetes II. typu, žízeň, potřeba pít hodně vody, sucho v ústech, polyurie
– časté a hojné močení, noční močení, žravost a neustálý pocit hladu, změny na váze – hubnutí nebo přibírání, sklon k zácpě, únava, vyčerpání, odpolední, noční nebo spontánní pocení, suchá kůže, svědění kůže, porucha glukózové tolerance, kompenzovaný diabetes

Základom tinktúry HOMOLE CUKRU sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra HOMOLE CUKRU vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Jian Tang Wan. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

Dávkovanie:
pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierne zakalenie je normálne.
denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeliť na dve časti - ráno a večer. Tzn. ak vážite napríklad 70 kg, tak si dáte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom Vám tinktúra vydrží asi na 15 dní.
po konzultácii s odborníkom je možné dať až trojnásobnú dávku
Tinktúry užívajte na lačno. Minimálny odstup je 30 minút pred jedlom alebo jedna hodina po ňom.
Tinktúru je možné zaliať trochou horúcej vody a tým dôjde k odpareniu alkoholu. Tento postup je vhodný pre deti alebo šoférov.
pri akútnych stavoch odporúčame užívať tinktúru zvyčajne niekoľko dní, zvyčajne do vyriešenia problému
pri chronických stavoch je potrebné užívať zvyčajne niekoľko mesiacov. Avšak do 2-3 mesiacov by sa malo objaviť minimálne zlepšenie.
na jeden mesiac potrebujete zvyčajne 2-3 balenia (podľa dennej dávky - viď vyššie)
Obsah balenia: 50ml = 1100 kvapiek

Zmes vychádza z čínskeho receptu: Jian Tang Wan

Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu.

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Huang Qi - kozinec blanitý, kořen - Rad. astragali - 3,1g
Xi Yang Shen - Rad. panacius quinquefolii - 3,1g
Di Huang - rehmánie lepkavá, upravený kořen - Rad. rehmanieae preparata - 4,1g
Ge Gen - kudzu, kořen - Rad. puerariae - 3,1g
Xuan Shen - krtičník japonský, kořen - Rad. scrophulariae ningpoensis - 4,1g
Mai Men Dong - ofiopogon japonský, kořen - Rad. ophiopogonis - 3,1g
Fu Ling - pornatka kokosová, sklerocium - Skler. poriae - 3,1g
Huang Jing - kokořík, oddenek - Rhiz. polygonati - 3,1g
Huang Lian - koptis čínská, oddenek - Rhiz. coptidis - 2,0g
Bai Zhu - atraktylis velkoúborový, oddenek - Rhiz. atractylodis - 3,1g
San Ke Zhe - Rad. berberidis - 1,0g
Wu Wei Zi - klanopraška čínská, plod - Fruc. schisandrae - 1,4g
Ren Shen - ženšen pravý, kořen - Rad. ginseng - 2,0g
Gan Cao - lékořice, kořen - Rad. glycyrrhizae - 2,0g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.tcmencyklopedie.cz.

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie