MycoSlim MycoMedica EAN: 8594167652391

MycoSlim MycoMedica EAN: 8594167652391

SKLADOM SKLADOM

Směs medicinálních hub cordyceps, pornatka a maitake a čínských bylinek je sestavená na principech tradiční čínské medicíny pro posílení Pi (Sleziny) a Wei (žaludku), což jsou systémy zodpovědné za kvalitní trávicí proces.Recept MycoSlim vychází z receptu tradiční čínské medicíny Ti Zhong Jian Qing Tang, nicméně je upravený pro nerovnováhy moderního člověka. Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

27,96 €

Skladové číslo: Mycoslim

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: MycoMedica

Účinky podle tradiční čínské medicíny
posilňuje Pi Qi (energiu sleziny)
harmonizuje Wei (žalúdok)
posilňuje Shen Yang (Yang ľadvín)
odvádza z organizmu Shi (vlhkosť)
rozpúšťa Tan (hlien)

MycoSlim - Posiluje slezinu a trávení, odvádí vlhkost (tuk) a hlen.
Indikace: nadváha, obezita, vlhkost v organismu, trávicí problémy, chuť na sladké

Hubové suroviny, ktoré používame pri výrobe našich produktov MycoMedica, sa dovážajú z Číny z miest, ktoré majú ideálne podnebie a podmienky na rast. Odporúčal nám to náš nemecký partner, ktorý používa rovnaké hubové suroviny z rovnakých lokalít. Vďaka správnym pestovateľom predáva svoje výrobky na nemeckom trhu už viac ako 40 rokov. A to nás inšpiruje. Český zákazník si zaslúži rovnakú kvalitu.

Všetky hubové suroviny, ktoré používame na výrobu našich hubových výrobkov, sa pred spracovaním testujú v nemeckom nezávislom laboratóriu Agrolab na prítomnosť viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a mikroorganizmov nebezpečných pre človeka. Tyto testy si můžete prohlédnout pro cordyceps zde, zde a zde. Pro maitake zde, zde a zde. Certificate of Analysis si můžete prohlédnout zde, zde. Testy celé směsy si můžete prohlédnoutzde.

Zmes medicinálnych húb cordyceps, pornatka a maitake a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny pre posilnenie Pi (Sleziny) a Wei (žalúdka), čo sú systémy zodpovedné za kvalitný tráviaci proces.

Recept MycoSlim vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Ti Zhong Jian Qing Tang, avšak je upravený pre nerovnováhy moderného človeka. Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch, napríklad na internete.

Dávkovanie:
zvýšená dávka: 3-8 kapsúl denne (je vhodné poradiť sa s lekárom či praktikom čínskej medicíny)
bežná dávka: 1-2 kapsule denne
odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať
kapsule užívajte nalačno (min. 30 minút pred jedlom či 60 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým zeleným čajom
Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejde o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať. Využiť môžete aj našu Poradňu.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info