014t HORCOVÝ ELIXÍR LONG DAN XIE GAN WAN EAN 8594036720107

014t HORCOVÝ ELIXÍR  LONG DAN XIE GAN WAN EAN 8594036720107

SKLADOM

014t HORCOVÝ ELIXÍR LONG DAN XIE GAN WAN EAN 8594036720107. Zloženie1,16g - LONG DAN CAO -Horec drsný, koreň (Radix gentianae)1,16g - ZE XIE (SHENG) - Žabník skorocelový, podzemok (Rhizoma alismatis)1,16g - CHAI HU (SHENG) - Prerastlík čínsky, koreň (Radix bupleuri)1,16g - DI HUANG (SHENG) - Rehmánia lepkavá, koreň (Radix rehmanniae glutinosae)0,55g - CHE QIAN ZI - Skorocel ázijský, semeno (Semen plantaginis)0,55g - ZHI ZI (SHENG) - Gardénia vznešená, plod (Fructus gardeniae)0,55g - HUANG QIN (SHENG) - Šišak bajkalský, koreň (Radix scutellariae baicalensis)0,55g - GAN CAO (SHENG) - Sladkovka hladkoplodá, koreň (Radix glycyrrhizae)0,55g - DANG GUI - Angelika čínska, koreň (Radix angelicae sinensis)0,55g - TONG CAO - Tetrapanax var. papyriferus, dreň stonky (Medulla tetrapanacis)

7,99 €

8 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 014t

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: tcm bohemia

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.
Bližšie informácie nájdete vo verejne dostupných zdrojoch.

Katalóg
ESHOP TCM Slovakia > WAN a PIAN
ESHOP TCM Slovakia > WAN 

Dávkovanie
2 x denne 24 guľôčok. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Deti od 3 do 12 rokov užívajú 2 x denne 12 guľôčok.
Balenie: 200 guľôčok/ 33g
Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.
Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.                                                                                            Pôsobenie: Ochladzuje teplo a vlhko z pečene a žlčníku GAN/DAN SHI/RE (herpes); Odvádza teplú vlhkosť SHI/RE z troch ohnísk, najmä dolného; Odvádza oheň pečene HUO
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je: Migréna; Opary (genitálne, pásové, labiálne); Zápaly pečene, žltačka Vysoký krvný tlak; Ekzémy
Popis: Táto formula čistí teplo z pečene, čo znamená, že vylučuje teplé vlhko a oheň z pečene. V našej spoločnosti je teplo v pečeni veľmi častým problémom vďaka stresu a potlačovaným emóciám, ktoré blokujú pečeň. Teplo v pečeni buď klesá dolu do genitálnej oblasti (výtoky, zápaly, genitálne opary, moč. a obličkové infekcie) či stúpa hore do hlavy (bolesti hlavy, začervenané oči, opary, podráždenosť). Pôvodne bola táto zmes užívaná pre ťažké choroby typu zápalu pečene, žltačky, zápalu žlčníku a žlčníkových kameňov, dnes sa však užíva aj pre migrény zapríčinené teplom v pečeni. Tieto sa vyznačujú bolesťami hlavy, lokalizovanými na jednej polovici hlavy alebo na vrchole hlavy, či za očami, pískaním v ušiach, či nevoľnosťou až zvracaním.

Rozbor bylín v zmesi: Long Dan Cao vylučuje teplo z pečene a žlčníku a vylučuje vlhko a teplo zo spodného ohniska, Huang Qin a Zhi Zi ochladzujú oheň a vylučujú vlhko, Chai Hu (viz Legendy písané bylinami) a Qing Pi odblokovávajú pečenné stagnujúce Qi, čím odstraňujú teplo, Che Qian Zi a Ze Xie vylučujú teplo z horného ohniska a zároveň aj močením vlhké teplo z dolného ohniska, Gou Teng ochladzuje teplo pečene a sťahuje stúpajúcu pečennú YANG, Ye Ju Hua vylučuje oheň, Dang Gui vyživuje a rozprúďuje krv, Sheng Di Huang vyživuje YIN, ktoré je teplom vysušený, Gan Cao ochraňuje žalúdok pred silno ochladzujúcimi bylinami a harmonizuje stredné ohniská, rovnako tak ako účinok bylín v zmesi.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info