Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

199h Kráľovská huba Yunzhi CORIOLUS VERSICOLOR WAN mod. EAN:

199h Kráľovská huba Yunzhi CORIOLUS VERSICOLOR WAN mod. EAN:

SKLADOM Pian

MOMENTÁLNE NEPREDAJNÉ – pre bližšie informácie využite naše kontaktné údaje :) Pôsobenie podľa tradičnej čínskej medicíny:rozpúšťa hlien TANvylučuje vlhko SHIochladzuje horúčosť REvyživuje nedostatočný jin pečene a obličiek GAN/SHEN YIN XU

14,96 €

15 € Zľava 0,04 €

Skladové číslo: 199h

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: Mediland s. r. o

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny sa v Číne používa pri stavoch ako sú:
nádorové ochorenia
stavy po radiácii a chemoterapii
oslabená imunita (únavový syndróm, EB vírus)
hepatitis B

Popis podľa tradičnej čínskej medicíny:
Ide o modifikáciu originálnej tradičnej čínskej bylinnej zmesi Coriolus versicolor WAN, ktorá je upravená na dnešné pomery.

Výťažok z huby Yunzhi (Coriolus versicolor), ktorá je v Číne nazývaná "tráva Ríše nebies", je skutočným pokladom medzi bylinami tradičnej čínskej medicíny a jej užívanie bolo po stáročia iba výsadou cisárov a jeho dvora.

Predlžuje mladosť, odďaľuje starobu a posilňuje organizmus a to ako ducha, tak i telo.

Obzvlášť jej vhodnosť vynikne u nádorových stavov, ktoré sú podľa čínskej medicíny vždy spojením niekoľkých faktorov dokopy a preto sú aj ťažko liečiteľné západnou chemickou medicínou.

Z hľadiska čínskej medicíny dochádza pri nádorovom procese k tzv. stagnácii hlienu TAN v určitej dráhe. Túto stagnácia si môžeme predstaviť asi ako "zapchatý odkvap", ktorý sa postupne nad odtokom "zanáša vlhkom" aby sa po čase táto blokáda premenila na vnútornú horúčosť (podobne ako blokáda vlhka v pivnici vedie k samovznieteniu uhlia). Vzniknutá horúčosť potom vysušuje YIN ľadvín a pečene, teda tzv. olej v motore, ktorého nedostatok sa prejavuje oslabenou imunitou a začarovaný kruh sa pomaly, ale isto uzatvára. Veľakrát sa tiež stáva, že odkvapové steny nevydržia už ďalej tento neprimeraný a dlhotrvajúci tlak a prederavia sa v mieste blokády, čo zodpovedá v západnej medicíne vzniku metastáz.

Yunzhi (Coriolus versicolor), vďaka svojim účinkom a vlastnostiam, je z hľadiska čínskej medicíny ideálnym pomocníkom a teda aj priamo šitý na mieru pre tieto stavy.

Rovnako aj po rádioterapii a chemoterapii dochádza k "spáleniu" už aj tak spustošenej krajiny nášho organizmu (oslabenie YIN obličiek a pečene) a zvýšenie vnútornej horúčosti, preto je nutné čo najskôr a čo najefektívnejšie krajinu rekultivovať a doplniť zásoby.

Optimálnym prostriedkom je v tomto prípade opäť Yunzhi (Coriolus versicolor), ktorá ohromným spôsobom "nakopne" vlastné obranné sily organizmu, aby sa zbavili nežiaduceho zanesenia, ľudovo povedané "vyčistí rúrky, prefúkne trysky, nastaví karburátor, doplní olej a nahodí motor".

V Číne sa používa s úspechom nielen u rakovín, ale aj u takých chorôb, ako je:

chronický únavový syndróm
EB viróza
roztrúsená skleróza
reumatoidná artritída
vitiligo
alopecia areata
diabetes mellitus
Hashimotova thyreoiditis
Sjoegrenov syndróm
Raynaudov syndróm, a podobne

Rozbor bylín v zmesi podľa tradičnej čínskej medicíny:
Yun Zhi (Coriolus versicolor) rozpúšťa TAN, vylučuje vlhko, ochladzuje horúčosť a posilňujeYIN obličiek a pečene
účinná látka – polysacharid - polypeptidový komplex - má podľa posledných výskumov anti-neoplastické, imunomodulačné a antioxidačné účinky
Yun Zhi (Coriolus versicolor) obsahuje špecifické betaglukány, ktoré zvyšujú aktivitu protinádorových buniek až 100 násobne!Tieto látky zabraňujú rastu nádorových buniek, stimulujú vlastné obranné sily organizmu - indukujú tvorbu interferónu, interleukínu 2, makrofágov, T a B lymfocytov, ​​čím aj zvyšujú energiu organizmu, zmierňujú bolesť a regenerujú kostnú dreň - po rádioterapii a chemoterapii, kedy dochádza k zníženiu bielych krviniek a krvných doštičiek
Hua gu (Letinula edodes) - ďalšia čínska huba - rozpúšťa hlienTAN, detoxikuje organizmus, upravuje metabolizmus cukru a znižuje krvné tuky. Účinnou látkou je opäť polysacharid Lentinan, ktorá je podľa posledných výskumov obzvlášť účinný pri sarkómoch
Zhi gan cao harmonizuje účinok bylín v zmesi

Dávkovanie:
1 odmerka 2x denne
najlepšie ráno a na poludnie, pretože na noc by ste mali zbytočne veľa energie
deti od 3 do 8 rokov užívajú 1 odmerku denne
zarovnaná odmerka má cca 1,5 g
Vždy je nutné prášok zaliať trochou horúcej vody a riadne rozmiešať, pije sa ešte teplý a chutí podobne ako horká káva či čaj.

Rovnako tak ho možno primiešať do ranného Nápoja čínskych MUDRcov (kód 900), čím vzniknú celkom chutné raňajky.

Nepoužívať (podľa tradičnej čínskej medicíny) v prípade - akútneho napadnutia vonkajšou škodlivinou - chrípka, angína, ...

Viac o čínskych pojmoch sa dozviete TU.

! Neužívať súčasne s liekmi na riedenie krvi - Warfarín, Anopyrin, ...

Balenie:
30 g bylinkového produktu v prášku
(100% prírodný, bez akýchkoľvek syntetických či spájacích látok)

MOMENTÁLNE NEPREDAJNÉ – pre bližšie informácie využite naše kontaktné údaje :)

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie