Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

201h Pevnosť palácového piliera DU HUO JI SHENG WAN

201h Pevnosť palácového piliera DU HUO JI SHENG WAN

SKLADOM Pian

Pôsobenie podľa tradičnej čínskej medicíny:Posilňuje YANG ľadvínVyživuje krv XUE pečeneVylučuje vietor FENG, chlad HAN a vlhko SHIUtišuje bolesť

14,96 €

15 € Zľava 0,04 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: Mediland s. r. o

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako sú:
Bolesti a pocit ťažoby najmä v dolnej časti chrbta a v dolných končatinách
Chronické bolesti kĺbov reagujúce na zmeny počasia
Ranná „rozlámanosť" a zhoršenie bolestí chrbta po fyzickej námahe

Popis podľa tradičnej čínskej medicíny:
Ide o prastarú zmes ovplyvňujúcu bolesť v bedrách a dolných končatinách, typicky reagujúcu na zmeny počasia.

Chlad, vlhko alebo pobyt v prievane príznaky zhoršuje a naopak teplé, suché prostredie ich zlepšuje. Tieto ťažkosti sa môžu vyskytovať v rôznej intenzite a prvými varovnými príznaky môže byť ranná „rozlámanosť", pobolievanie na chrbte pri dlhšom státí či ľahkej fyzickej záťaži.

Zmes výrazne zmierňuje bolesťami sprevádzané reumatické ochorenie kĺbov, pokiaľ nie sú spojené so zápalovými prejavmi (teplý, červený kĺb).
Obsahuje byliny, ktoré celkovo vyživujú a posilňujú organizmus a utišujú bolesti, ktoré sú sprievodným znakom opotrebovania pohybového aparátu.

Rozbor bylín v zmesi 201 podľa tradičnej čínskej medicíny:
Du huo posilňuje chrbát a tlmí ako akútnu, tak chronickú bolesť chrbta, vylučuje vietor a vysušuje vlhkosť
Fang feng a Qin jiao zlepšujú cirkuláciu a zmäkčujú šlachy
Sang ji sheng vyživuje pečeň a ľadviny, posilňuje bedrá a kolená a napomáha výžive krvi
Du zhong posilňuje ľadviny a bedrá, vyživuje šľachy a kosti a napomáha cirkulácii krvi a energie
Rou gui zahrieva ľadviny a napomáha vitalite
Dang gui, Chuan xiong, Shu di huang aGan cao posilňujú krv a napomáhajú vybudovaniu krvi a energie
Dang shen posilňuje Qi
Fu ling posilňuje slezinu, vysušuje vlhko a premieňa hlien
Bai shao vyživuje krv a ochraňuje YIN

Dávkovanie:

3x denne 4 tabletky
deti od 3 rokov 3x denne 2 tabletky
V akútnom štádiu a podľa intenzity ťažkostí sa dávka v Číne zvyšuje na 2 - 3 x dennej dávky, po zlepšení stavu sa opäť znižuje - všetko je vždy individuálne.
(viac o dávkovaní a užívaní bylinných tabliet všeobecne viď Užívanie a dávkovanie čínskych bylinných tabliet).

Nepoužívať (podľa tradičnej čínskej medicíny) v prípade –

horúčky,
teplých a začervenaných kĺbov,
v tehotenstve.
Viac o čínskych pojmoch sa dozviete TU.

Balenie:
100 tabliet / 30 g
(100% prírodné, jedinou spájacou látkou je prírodná celulóza max. do 1%; vyrobené z koncentrovaných bylín v pomere 5:1, tzn. že pri výrobe je použitých 5 g sušených bylín na 1 g bylinných tabliet)                                     Testovanie produktov TCM Herbs®
Každá šarža bylín produktov TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax v švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu bylín, ďalej na tažké kovy (ortuť, kadmium, olovo, arzén a meď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plesne, kvasinky a aflatoxíny. Všetky bylinné tablety a nápoje firmy TCM Herbs majú ako jediné v ČR/SR každú šaržu bylín naviac testovanú i na 511 druhov pesticídov (4 skupiny), lebo pesticídy sa dnes stávajú celosvetovým problémom, obzvlášť pri produktoch z tzv. Tretieho sveta. Často sa stáva, že zákazníci sa domnievajú, že užívajú bylinné preparáty, no sú "zanášaní vedľajšími chemikáliami".
Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky má za povinnosť preverovať iba prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľčo certifikované laboratórium pre liečivá naviac identifikuje i jednotlivé byliny a najmä testuje kompletné spektrum pesticídov (minimálne 500 druhov a viac). Takých laboratórií je v EÚ len niekoľko a cena za ich služby tomu aj zodpovedá (viz NIE všetky byliny sú liečivé). Preto je v dnešnej dobe natoľko dôležité pátrať po tom, v akom laboratóriu a na čo všetko je potravinový doplnok testovaný. Či sa testovanie týka každej šarže alebo ide len o náhodnú vzorku, na koľko druhov pesticídov, koľko prímesí a aké množstvo prídavných spojivových látok produkt obsahuje apod. - inak môže byť spotrebiteľ ľahko oklamaný a sklamaný (viac Bezpečnosť produktov čínskej medicíny).

Z vyššie zmieneného vyplýva, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs® patria z hľadiska kvantity (koncentrácia bylín v prípravku je 5 x vyššia, tzn. že 1 gram bylinných tabliet zodpovedá 5 gramom sušených bylín) a kvality (úplne bezprecedentné testovanie, a to každej šarže) k tomu najlepšiemu, čo si dnes môžeme v oblasti čínskej medicíny a prírodnej medicíny vôbec predstaviť a dopriať!

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie