161k Pilulka štyroch ušľachtilých- Si Wu Ke Li - Angel Four Form Granules 8714818221084

161k  Pilulka štyroch ušľachtilých- Si Wu Ke Li - Angel Four Form Granules  8714818221084

horúčosť

Nedostatočná krvotvorba, suchá koža, bledosť, slabá menštruácia.chudokrvnosť, bledosť, únava, závraty, tlaky v podbrušku, nepravidelná menštruácia, či jej vynechanie až zástava, zápcha

17 €

Skladové číslo: 8714818221084

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Krv je jednou z najdôležitejších tekutín ľudského tela. Jej množstvo a kvalita do veľkej miery určuje i subjektívny pocit zdravia. To sa však netýka len fyzického tela. Krv poskytuje akýsi substrát našej mysle, intelektu, pamäti a ďalším aspektom nášho mentálneho života. Pokiaľ je krvi málo alebo chýba určitá kvalita, bude tým trpieť nielen telo, ale i duch. U žien je najviac tento stav sprevádzaný nepravidelnou alebo problematickou menštruáciou. 

Poznámka: Tento stav sa do určitej miery odpovedá anémie.

Dávkovanie: 3 gramy - 1 priložená lyžička - 3 x denne 15 minút po jedle zaliať vriacou vodou, mierne vychladnúť a potom vypiť.

Balenie: 1 fľaštička = 100 g

TCM účinky: Bolesti pri menštruácii - bolestivá menštruácia, Cysty na vaječníkoch maternicové cysty, Emócie, Chudokrvnosť, studené končatiny, zlý obeh, Nepravidelná menštruácia (predčasná či oneskorená), slabá menštruácia s predĺženým, Únava , Zápcha , Zácpa so suchou stolicou, Závraty
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info