Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

189t REN SHEN GU BEN PIAN VODA Z HORSKÝCH PRAMEŇOV EAN:

189t REN SHEN GU BEN PIAN VODA Z HORSKÝCH PRAMEŇOV EAN:

SKLADOM

Suchý kašeľ, pocit horkého dychu, sucho v ústach, smäd.

7,99 €

8 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 189tt

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TCM Slovakia

Hlavné zameranie:
- chronický suchý kašeľ
- smäd
- nočné potenie

Táto kombinácia bylín zlepšuje prejavy „vysušenia" organizmu, prejavujúce sa na koži či slizniciach. Na slizniciach sa prejavuje pocitom sucha v ústach a v hrdle, suchým kašľom a smädom, alebo tiež zápchou. Paradoxným, ale ďalším typickým príznakom je nočné potenie. Na koži sa vo zvýšenej miere objavujú vrásky a pigmentové škvrny.

Zmes upravuje hospodárenie s vodou, najmä na slizniciach a v podkoží.

Dávkovanie a doba užívania:
2x denne 6 tabliet po dobu najmenej 3 mesiacov.

YANG XUE ZI YIN - vyživí krv, rozhojní YIN. QING RE XIE FEI - prečistí horúčosť, sťahuje oheň z pľúc. Zmes obsahuje rozsiahlu skupinu cisárskeho dvora, kde však nie je možné jednoznačne určiť cisára. Za dvojicu cisárov zmesi je možné považovať MAI MEN DONG (Tuber Ophiopogonis Japonica) a TIAN MEN DONG (Tuber Asparagi Cochinchinensis), ktorí výrazne vyživia YIN pľúc a ľadvín a tak pomáhajú kompenzovať straty tekutín vzniknuté následkom pôsobenia horúčosti. Ich minister SHU DI HUANG (Radix Rehmaniae Glutinosae Praep.) pomáha rozhojniť YIN, predovšetkým však vyživuje krv. Druhý minister SHENG DI HUANG (Radix Rehmania Glutinosae) osvieži krv a rodí tekutiny, čím ďalej podporuje cisárov v ich snažení. Asistentom je DANG SHEN (Radix Codonopsis Pilosulae), ktorý doplňuje QI pľúc a tak bráni prílišnému nahromadeniu tekutín v pľúcach podporou ich rozptyľovacej funkcie.

Zmes je určená pre výživu YIN a krvi so zvláštnym zreteľom na pľúca a ľadviny. Podáva sa pri chronických stavoch so suchým kašľom, vykašliavaním žiliek krvi, smädom, nočným potením.

 

Balenie: 100 tabliet/33 g

 

Podľa druhu
Podľa čínskej terminológie / Zvlhčenie sucha
Všetok tovar
Podľa druhu / Bylinné zmesi PIAN

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie