Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

011t WU WEI XIAO DU WAN PÄTORO UHASENÍ SOPKY EAN: 8594036720077

011t WU WEI XIAO DU WAN PÄTORO UHASENÍ SOPKY EAN: 8594036720077

SKLADOM

Kožné a podkožné zápaly rôzneho pôvodu, napríklad akné. Sklon k hnisaniu.

7,97 €

8 € Zľava 0,03 €

Skladové číslo: 011t

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TCM Slovakia

Hlavné zameranie:
- kožné zápaly s hnisaním
- akné
- zápal kože pri vlasových korienkoch (seboroická dermatitída)

Zmes pre hnisavé vyrážky či plesňové ochorenie – lupiny, červené kruhy na koži, najmä na hranici vlasovej časti či iných ochlpatených častiach tela. Tento stav je vyvolaný hromadením nadmernej horúčosti v organizme, ktoré vzniká z jedla, emočných poryvov a vrodenej predispozície. Postihuje často mladých ľudí, u ktorých sa typicky objavujú zápalové kožné prejavy (akné). Akné, kožné problémy alebo zápaly kože sú tým, čo sa v tradičnej čínskej medicíne nazývalo prítomnosťou „horúceho jedu". Zmes je preto zameraná práve na uvoľnenie zmieňovaných toxínov a odvedenie zápalu z kože a podkožia.

Z celostného pohľadu čínskej medicíny je akné a ďalšie zápalové kožné ochorenia postihnutím organizmu ako celku. Preto i vlastná liečba musí byť zameraná nielen na vonkajšie prejavy, ale hlavne na stav organizmu vo vnútri tela. Byliny, obsiahnuté v zmesi, prečisťujú krv – nositeľa toxických látok, ukladajúcich sa v koži a v podkoží a podporujúce zápalové procesy.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 4 guľôčky po dobu 4 – 6 týždňov spolu so zmesou 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA tiež v dávke 3x denne 4 guľôčky. Pri chronických stavoch sa odporúča podávať minimálne po dobu troch týždňov.

Bolo potvrdené množstvo protizápalových účinkov bylín v zmesi, najmä proti bakteriálnemu zápalu a hnisaniu. Okrem antimikrobiálnemu pôsobeniu zmes reguluje imunitu, ktorú pomáha účinnejšie začleniť do boja s infekciou. Zapodieva sa taktiež prekrvením postihnutej oblasti – prítokom čerstvej krvi a odtokom škodlivín žilnej krvi. Má aj všeobecne upokojujúci efekt, čo sa oceňuje pri rozsiahlejších infekciách, spojených s agitovanosťou.

Pri výraznejších zápaloch s hnisaním kombinovať s produktom 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA. Dávka sa určuje podľa charakteru - od polovičnej po plnú dávku. Pri seboroických dermatitídach sa podáva spolu so zmesou 014 - HORCOVÝ ELIXÍR, v prípade mastných či mokvavých ložiskách.

Autor zmesi:
Dr. WU QIAN. Táto zmes bola prvýkrát spomenutá v diele YI ZONG JIN JIAN r. 1742.

Podľa choroby / Akné
Podľa druhu / Bylinné zmesi WAN
Podľa čínskej terminológie / Prečistenie vnútorného horka
Podľa čínskej terminológie / Prečistenie vnútorného horka / Vylúčenie jedu
Podľa choroby / Koža-zápaly

Balenie: : 200 guľôčok/ 33g

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie