013t FANG FENG TONG SHENG WAN - ČISTÝ TOK RIEKY ( Kožné zápaly s hnisaním. Pocity horúčosti po ofúknutí. EAN:

013t FANG FENG TONG SHENG WAN - ČISTÝ TOK RIEKY ( Kožné zápaly s hnisaním. Pocity horúčosti po ofúknutí. EAN:

NOVINKA

Kožné zápaly s hnisaním. Pocity horúčosti po ofúknutí.

7,96 €

8 € Zľava 0,04 €

Skladové číslo: 031t

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: TCM Slovakia

Hlavné zameranie:
- akné a iné kožné zápaly
- horúčky pri zápaloch rôzneho pôvodu

Zmes obsahujúca protizápalovo pôsobiace byliny, ako i byliny na úpravu metabolizmu a zažívania. Spoločným menovateľom je prečistenie organizmu a povzbudenie imunity. Stav, pre ktorý je zmes určená sa prirovnáva k fúknutiu do tlejúcich uhlíkov. V organizme je skrytá horúčosť (z nevhodnej stravy, emócií, nedoliečených infekcií), ktorá sa nejakým spúšťacím faktorom dostane na povrch. Preto sa zmes zaoberá liečbou kožných ochorení vyvolaných preniknutím „horúceho vetra" do vrstvy podkožia. Typickými príznakmi býva kožný zápal spojený so svrbením alebo pálením kože spolu sa začervenaním postihnutých oblastí.

Zmes je účinná pri zápalových procesoch, prejavujúcich sa horúčkou, zimnicou, hnisaním na koži či slizniciach dýchacích ciest, vyprahnutosťou (vysušenosťou) organizmu so zápchou. Najmä kožné zápaly sú najčastejším dôvodom jej podávania. Užíva sa rovnako pri zápalových komplikáciách ekzémov, vyvolaných baktériami či vírusmi. Pri silnom pálení kože možno kombinovať so zmesou 012 - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok v prípade mierneho priebehu. Pri akútnych stavoch možno podať až 20 – 30 guľôčok, 2 – 3x za sebou po dvoch hodinách. Potom pokračujeme dávkovaním 3 – 4 x denne 8 –16 guľôčok podľa intenzity ťažkostí. V prípade kombinácie s vyššie uvedenými zmesami sa tieto pridávajú k pôvodnej zmesi v polovičnej dávke.

Balenie: 200 guľôčok/ 33g

Príslušnosť kategórií:
Podľa druhu
Podľa druhu / Bylinné zmesi WAN
Podľa čínskej terminológie / Prečistenie vnútorného horka
Všetok tovar

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info