Lonisatis Form - Jin Ju Ban Lan Gen Ke Li - 100 g EAN: 8714818223071 na objednavku

Lonisatis Form - Jin Ju Ban Lan Gen Ke Li - 100 g EAN: 8714818223071 na objednavku

NOVINKA

Naskladnené budú pravdepodobne 31.1.2021 alebo skor podla objednavok. Používa sa na zmiernenie príznakov horúčkovitých chorôb a vírusovej chrípky, ako je horúčka a bolesti v krku., exp. 16. 3. 2024 doporučuje sa

16,96 €

22 € Zľava 5,04 €

Skladové číslo: lonisatis

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

zloženie: Jin Yin Hua (kvet Lonicera japonica), Gen Ban Lan (koreň Isatis indigotica), Ju Hua (kvet Chrysanthemum morifolium)

Funkcie a aplikácie:
Čisté teplo a odstránenie toxínov, zníženie horúčky a upokojenie hrdla. Používa sa na zmiernenie príznakov horúčkových chorôb a vírusovej chrípky, ako je horúčka a bolesti v krku.

Dávkovanie a balenie:
3 g denne, 3 x denne. 100 gramov na fľašu Ingredients:
Jin Yin Hua (Lonicera japonica flower), Ban Lan Gen (Isatis indigotica root), Ju Hua (Chrysanthemum morifolium flower)

Functions and applications:
Clear heat and remove toxins, reduce fever and sooth throat. Used to reduce symptoms of febrile diseases and viral flu such as fever and sore throat.

Dosage and Packaging:
3 grams a time, 3 times a day. 100 grams per bottle

Another:

https://shop.shenzhou.com/en/3/covid-19-on-sale.aspx

 

Popis produktu
zloženie: Jin Yin Hua (kvet Lonicera japonica), Gen Ban Lan (koreň Isatis indigotica), Ju Hua (kvet Chrysanthemum morifolium) Funkcie a aplikácie: Čisté teplo a odstránenie toxínov, zníženie horúčky a upokojenie hrdla. Používa sa na zmiernenie príznakov horúčkových chorôb a vírusovej chrípky, ako je horúčka a bolesti v krku. Dávkovanie a balenie: 3 g denne, 3 x denne. 100 gramov na fľašu Ingredients: Jin Yin Hua (Lonicera japonica flower), Ban Lan Gen (Isatis indigotica root), Ju Hua (Chrysanthemum morifolium flower) Functions and applications: Clear heat and remove toxins, reduce fever and sooth throat. Used to reduce symptoms of febrile diseases and viral flu such as fever and sore throat. Dosage and Packaging: 3 grams a time, 3 times a day. 100 grams per bottle Another: https://shop.shenzhou.com/en/3/covid-19-on-sale.aspx

 

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info