100Ti Červený kvet - Rudý květ -Qing Re Zhi Beng Tang - tinktúra z byliniek EAN: tinktúra z čínskych byliniek - EAN: 8594167652049 - Qing Re Zhi Beng Tang

100Ti Červený kvet - Rudý květ  -Qing Re Zhi Beng Tang -  tinktúra z byliniek EAN:  tinktúra z čínskych byliniek - EAN: 8594167652049 - Qing Re Zhi Beng Tang

SKLADOM SKLADOM

Základom tinktúry PROPOLIS sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra PROPOLIS vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Propolis. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

12,790 €

12,890 € Zľava 0,100 €

Skladové číslo: 100Ti

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: Yao Medica

deálne zloženie, maximálna sila a účinnosť
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Propolis

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.cinskyherbar.cz alebo www.tcmencyklopedie.cz.
Dávkovanie:
Vnútorné použitie - Vnitřní užití:
Pred použitím je dobré tinkútru pretrepať. Mierne zakalenie je normálne.
Denná dávka sú 4 kvapky na 10 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeliť na dve časti - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 14 kapek ráno a 14 kapek večer.
tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.
tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče. U akutních stavů doporučujeme užívat tinktury obvykle několik dní, obvykle do vyřešení problému
u chronických stavů je třeba užívat obvykle několik měsíců. Nicméně do 2-3 měsíců by se mělo objevit minimálně zlepšení. Na jeden mesiac potrebujete obvykle 2-3 balenia (podľa dennej dávky - viď výšie)

Vonkajšie použitie:

Potierajte 2 - 4 krát denne podľa potreby. Obsah balenia: 50ml = 1100 kvapiek

Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu.

Dávkovanie:
Vnitřní užití:
před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
denní dávka je 4 kapky na 10 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 14 kapek ráno a 14 kapek večer.
tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.
tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.
u akutních stavů doporučujeme užívat tinktury obvykle několik dní, obvykle do vyřešení problému
u chronických stavů je třeba užívat obvykle několik měsíců. Nicméně do 2-3 měsíců by se mělo objevit minimálně zlepšení.
na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše)


Vonkajšie použitie:
Potierajte 2 - 4 krát denne podľa potreby.
Obsah balenia: 50ml = 1100 kvapiek

Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu.

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať. Využiť môžete aj našu Poradňu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info