093Ti Zakalený prameň - EAN: 8594167651974 - tinktúra z čínskych byliniek YaoMedica

 093Ti Zakalený prameň - EAN: 8594167651974 - tinktúra z čínskych byliniek YaoMedica

NOVINKA SKLADOM

Základom tinktúry ZAKALENÝ PRAMEN sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra ZAKALENÝ PRAMEN vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Li Shui Pai Shi Pian. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

12,780 €

12,890 € Zľava 0,110 €

Recyklačný poplatok: 12,890 €

Skladové číslo: 093Ti

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: Yao Medica

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Jin Qian Cao - vrbina zlatolistá, nať - Herb. lysimachiae - 5,5g
Ren Dong Teng - zimolez japonský, lodyha - Caulis lonicerae - 5,5g
Shi Wei - pyrosie jazykovitá, list - Fol. pyrrosiae - 4,1g
Qu Mai - hvozdík pyšný, nať - Herb. dianthi - 4,1g
Xu Chang Qing - tolita latnatá - Rad. cynanchi paniculati - 4,1g
Hua Shi - mastek - Talcum - 4,1g
Dong Kui Zi - sléz, semeno - Sem. malvae - 4,1g
Che Qian Zi - jitrocel, semeno - Sem. plantaginis - 4,1g
Gan Cao - lékočice, kořen - Rad. glycyrrhizae - 2,7g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.cinskyherbar.cz alebo www.tcmencyklopedie.cz.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info