092Ti Rumelkove pole - EAN: 8594167651967 - Ba Zheng San

092Ti Rumelkove pole - EAN: 8594167651967 - Ba Zheng San

SKLADOM

Základom tinktúry RUMĚLKOVÉ POLE sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra RUMĚLKOVÉ POLE vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Ba Zheng San. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

12,770 €

12,890 € Zľava 0,120 €

Recyklačný poplatok: 12,890 €

Skladové číslo: 092Ti

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: Yao Medica

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Qui Mai - hvozdík pyšný, nať - Herb. dianthi - 6,3g
Che Qian Zi - jitrocel, semeno - Sem. plantaginis - 6,3g
Bian Xu - rdesno ptačí, nať - Herb. polygoni - 6,3g
Hu Shi - mastek - Talcum - 6,3g
Zhi Zi - gardénie jasmínová, plod - Fruc. gardeniae - 4,7g
Gan Cao - lékořice, kořen - Rad. glycyrrhizae - 5,5g
Deng Xin Cao - sítina rozkladitá, dřeň stonku - Medulla junci - 3,1g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.cinskyherbar.cz alebo www.tcmencyklopedie.cz.

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info