Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

092Ti Rumelkove pole tinktúra Ba Zheng San EAN: 8594167651967

092Ti Rumelkove pole tinktúra Ba Zheng San EAN: 8594167651967

SKLADOM SKLADOM

Základom tinktúry RUMĚLKOVÉ POLE sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra RUMĚLKOVÉ POLE vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Ba Zheng San. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

11,99 €

12,89 € Zľava 0,90 €

Skladové číslo: 092Ti

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Yao Medica

092 Rudá řeka (Ba Zheng San)
Recept na akutní infekci a zánět močového měchýře.
Indikace: řezání či pálení v močových cestách, močová urgence, bolestivé močení,
močení po kapkách, tmavá či zakalené moč, krev v moči, podrážděnost, neklid, nespavost,
bolesti v bedrech, akutní zánět močových cest, počáteční stadium zánětu
ledvinné pánvičky, glomerulonefritida (zánět ledvinné tkáně), zánět prostaty

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Qui Mai - hvozdík pyšný, nať - Herb. dianthi - 6,3g
Che Qian Zi - jitrocel, semeno - Sem. plantaginis - 6,3g
Bian Xu - rdesno ptačí, nať - Herb. polygoni - 6,3g
Hu Shi - mastek - Talcum - 6,3g
Zhi Zi - gardénie jasmínová, plod - Fruc. gardeniae - 4,7g
Gan Cao - lékořice, kořen - Rad. glycyrrhizae - 5,5g
Deng Xin Cao - sítina rozkladitá, dřeň stonku - Medulla junci - 3,1g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.cinskyherbar.cz alebo www.tcmencyklopedie.cz.

 

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie