058Ti Nevrlý starček - tinktúra z čínskych byliniek YaoMedica - EAN: 8594167651486

058Ti Nevrlý starček - tinktúra z čínskych byliniek YaoMedica - EAN: 8594167651486

NOVINKA

Základom tinktúry NEVRLÝ STARČEK sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. Tinktúra NEVRLÝ STARČEK vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Suan Zao Ren Tang Jia Wei. Viac informácií o tradičných receptoch nájdete v Herbári.

12,790 €

12,900 € Zľava 0,110 €

Skladové číslo: 058Ti

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: Yao Medica

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité.

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti.

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Zloženie:
voda, alkohol
Suan Zao Ren - jujuba ostnitá, semeno - Sem. ziziphi spinosae - 12,3g
Dan Shen - šalvia červenokoreňová, koreň - Rad. salviae - 3,7g
Zhi Mu- anemarhena asfodelkovitá, podzemok - Rhiz. anemarrhenae - 3,7g
Ye Jiao Teng - stavikrv, byľ - Cau. polygoni multiflori - 4,9g
Bai Zi Ren - zeravec ý semeno - Sem. biotae orientalis - 3,7g
Fu Shen - pornatka kokosová, plodnica s koreňom - Scler. paradicis poriae cocos - 3,7g
Zi Wan - astra, koreň - Rad. asteris - 3,7g
Sha Ren - amom huňatý, plod - Fruc. amomi - 1,2g
Gan Cao - sladké drievko, koreň - 1,2g

Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete. Kvalitné informácie nájdete napríklad na www.cinskyherbar.cz alebo www.tcmencyklopedie.cz.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info