ANTI ALERGIN, TABLETY EAN: 85938557

ANTI ALERGIN, TABLETY EAN: 85938557

NOVINKA

Prírodný koncentrát z orientálnych húb shii-take.

14,400 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ohm

Úlohou prípravku anti-alergin je:-Úlohou prípravku anti-alergin je:- Zvýšenie odolnosti proti civilizačným chorobám- zlepšuje imunitný systém- ničí zdraviu nebezpečné vírusy- stimulujeT bunky - zvyšuje činnosti makrofágov (význam pri riadení imunity)- pôsobí na likvidáciu nádorových buniek - posiľuje imunitu a znižuje toxické účinky chemoterapie a rádioterapie na zdravé tkanivo- pôsobí proti chripkovému viru A / sw 15 - nachladnutie, chrípka- znižuje nadmerné reakcie pri styku s prachom, peľom, perím, niektorými potravinami a chemickými látkami- znižuje následky boreliózy.

Podrobnejšie informácie

Podľa celej rady výskumov, shii-take pôsobí velmi priaznivo. V Japonsku je rozšírený názor, že pravidelné užívanie tejto huby predlžuje život. Obsahuje mimo iné účinné látky, pre ľudský organizmus všetkých osem nepostrádateľných aminokyselín. Polysacharidy (lentinin) s látkami bielkovinovej povahy (interferon a interkinin) ktoré majú význam v imunitnom systéme organizmu.

Zabraňujú množeniu vírusov a podporujú imunitné reakcie tela.

Výťažky z tejto huby znižujú destrukčnú činnosť na buňku za súčasnej podpory imunity. Lentinin stimuluje T buňky, ktoré zvyšujú účinnost makrofágov - buniek schopných pohlcovať cudzorodé materiály majúce významnú úlohu pri riadení imunity.

S hubou shii-take bolo veľmi dobrých výsledkov dosiahnutých pri znížení toxických účinkov chemoterapie a rádioterapie na zdravé tkanivá a celkové posilnenie imunity.

Vhodné kombinácie:

Antialergin, Vilcacora tbl. - po vyliečenej Borelióze prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Antialergin, Yucca shidigera 98,5% - vhodná kombinácia na jar a pre ľudí pracujúcich v prašnom prostredí
Antialergin, Echinacea sirup - prispieva k správnej imunitnej rovnováhe
Antialergin, Antistress - prispieva k normálnej psychickej pohode, hlavne na jar

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info