REVMABORO - BYLINNÝ KONCENTRÁT MUDR. VÁCLAVA VYDRU

REVMABORO - BYLINNÝ KONCENTRÁT MUDR. VÁCLAVA VYDRU

NOVINKA

Po 5 letech vývoje a zkoušení představujeme nový výrobek pana MUDr. Václava Vydry REVMABORO. Je určen, jak název napovídá, k užitípři bolestech revmatického původu. Už při testech dokázal svoji neobvyklou sílu, udržet dobrou funkčnost postiženého místa. Revmaboro jeDávkovanie je len po čaových lyžičkácha aj tak malá dávka pôsobí veľmi rýchlo. Celá rada ľudí s rôznymi postihnutiami svalových a poybovým postihnutím v krátkej dobe pocítila dobré zlepšenie.

11,990 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: ohm

Reumatismus je pojem ohraničený len veľmi nepresne. Obyčajne sa pod ním rozumie bolestivépostihnutie pohybového aparátu, teda kĺbov.

Chrbtice, svalov, úponov šliach. Reumatické choroby patria k najrozšírenejším ochoreniam vôbec. S niektorou formou „reumatismu" sa prakticky každý člověk v životě stretne. Ich závažnost je veľmi rôzna. od banálníyh krátkodobých obtiaži až po stavy invalidujúce, až životu nebezpečné. Při reumatických chorobách se vyskytuje súčasne postihnutie srdca, ciev, kože nebo očí. Zmeny na kĺboch prebiehajú na výstelke kĺbov, ktorá produkuje kĺbnu tekutinu, následne na chrupavke, kostiach, kĺbnom púzdre púuzdre, na okolitom väzive a šlachách. Reumatoidná artritida je obyčsjnr chronická, teda dlhodobá a postupne poškodzuje ĺbne štruktúry a vedie nie len k bolesti, ale i k deformácii až znehybneniu kĺbov. Pôvod nie je celkom jasný, predpokladané príčiny sú infekce, alergie, autoimunitný proces, porucha metabolismu, ale i psychotrauma a genetické dispozície. Vzhľadom k tomu, že väčšina chemických liečiv má vedlajšie účinky, je vhodné liečbu kombinovat a nepriaznivé vedľajšie účinky kompenzovat fytoterapiou Existujú desiatky receptúr a liečebných postupov, takže trvalo dluho než porovnáváním a zmenami podieov jednotlivých vybraných zložiek sa javil dosiahnutý výsledok vyhovujúcí. Názov REVMABORO znamená REUMA - tické BO - lesti R - uší a O - zdravuje. Preparát napomáhá klasickej liečbe, ale môže byť použitý ako dluhodobá prevencia ako prostiedok pri typických bolestivých reakciách na atmosférické zmeny.

MUDr. Václav Vydra

gynekolog a akupunkturista

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info