SK CZ

ABC Traditional Medica s. r. o

Tradičná čínska medicína

025 ti Reishi tinktúra EAN: 8594167651080

025 ti Reishi tinktúra EAN: 8594167651080

NOVINKA

Reishi - Elexír zdravia.Tinktúra z Reishi - Elexir zdravia.Reishi rieši aj váš zdravotný problém!Kto užíva Reishi, nedostane rakovinu, mrtvicu a ani infarkt!Tinktúra z Reishi - Lingzi - Ganoderma Lucidum = huba nesmrteľnosti.Tinktúra z Reishi účinkuje v 5 etapách:pozri ďalej :

  • Cena: 12,690 €

Skladové číslo: 8594167651080

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: Yao Medica

Reishi - Elexír zdravia.
Tinktúra z Reishi - Elexir zdravia.

Reishi rieši aj váš zdravotný problém!

Kto užíva Reishi, nedostane rakovinu, mrtvicu a ani infarkt!

Tinktúra z Reishi - Lingzi - Ganoderma Lucidum = huba nesmrteľnosti.

Tinktúra z Reishi účinkuje v 5 etapách:

Snímanie a Scanovanie (1-30 dní) v tomto štádiu pomáha objavovať ukryté choroby a toxíny v organizme a vedie k regulácii telesných funkcii-objavujú sa prvé reakcie tela, ktoré pomáhajú odkryť choré oblasti.
Detoxikácia (1-30 týždňov) Reishi je kráľovna všetkých detoxikátorov, pre svoju silu odstraňovať nadbytočnú kyselinu močovú aj mliečnu,odstraňuje nadbytočný cholesterol, zásoby tukov, nahromadené toxíny ale aj odumrete tkanivo.Toxíny sa vylučujú močom, stolicou, potom, hlienom.
Regulácia (1-12 mesiacov)Reishi v tejto etape su pozorované určité reakcie tela,ak sú veľmi silné,treba znížiť dávkovanie,ale neprestať!!!
Výstavba (6-24 mesiacov) pokračuje v oprave postihnutých častí tela, posilňuje imunitný systém k väčšej odolnosti proti chorobám, dodáva vitamíny a všetko potrebné k urýchleniu ozdravovacieho procesu (Nenechá vás ochorieť).
Omladzovanie (1-3 rokov) Reishi, jej konečný cieľ je udržovať telesné funkcie v optimálnej činnosti a navrátiť organizmu mladistvý vzhľad a omladiť organizmus.
Reishi - je mediciálna huba, ktorú tradičná čínska medicína využíva na liečbu rôznych ochorení už 4000 rokov. Huba je natoľko účinná, že bola určená pre cisára a jeho rodinu.

V dnešnej dobe sa Reishi venujú aj vedeckí pracovnici, ktorí skúmajú jej zloženie a účinky. Mnohými štúdiami je potvrdené, že Reishi dokáže modulovať aktivitu imunitného systému, spomaľovať starnutie vďaka antioxidačným vlastnostiam aj aj vďaka tomu,že reguluje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Reishi je tiež aj životabudič, zvyšuje fyzickú i psychickú kondíciu.Tiež je preukázané, že Reishi má potenciál zabíjať rakovinové bunky mnohých typov rakoviny. Hoci je Reishi už dosť preskúmaná , ukazuje sa, že je stále možné nachádzať nové zložky. V nedávnej dobe bola objavená nová zložka, ktorá patrí medzi lanostan typu triterpénov. Vedci ju pomenovali lucidomul C. Bola popísaná jeho štruktúra a ďalej boli skúmané jeho vlastnosti. Keďže patrí medzi triterpény, ktoré majú všeobecné protirakovinové účinky, skúšali vedci lucidumol C práve v ramci účinkov proti rôznym typom rakovinových buniek. Pridávali lucidumol C k bunkám rakoviny kolorektálneho karcinómu, hepatocelulárneho karcinómu aj rakoviny krčka maternice, ale aj k zdravým bunkám-fibroblastom, aby odhalilo, či nepôsobí toxicky aj na zdravé bunky. Toto sa vyvrátilo, ibroblasty lucidumol nepoškodzoval, naopak sa ukázalo, že lucidumol C pôsobí silnnými cytotoxínmi na bunky kolorektálneho karcinómu. Dokázal však zabíjať aj bunky ďalších dvoch testovaných rakovín. Z týchto pokusov vyplýva, že lucidumol C stojí za protirakovinovými účinkami Reishi, pravdepodobne dokáže pôsobiť na viac druhov rakovín než len tie, ktoré boli skúmané v tejto štúdii.

 

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info