700o 21415 Šaolínsky olej /esencia 60 ml./ Shao Lin Zheng Gu Jing EAN: 8714818214154

700o 21415 Šaolínsky olej  /esencia 60 ml./ Shao Lin Zheng Gu Jing EAN: 8714818214154

SKLADOM

Sprej sa používa pri akútnych, tak chronických, s opuchmi, reagujúcimi na počasie, Dna, bolesti hlavy pri nachladnutí, či pri migréne, neuralgické bolesti, bolesti svalov a kĺbov po preťažení (šport, nadmerná fyzická záťaž, a pod.). Exp.31.3.2023

7,99 €

Skladové číslo: 700o

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Keď sa používa olej k celkovej masáži. Nádcha alergické, akútne či celoročné - zľahka natrieť pod nosKašeľ u malých detí - namazať na hrudníkPopis:Každá bolesť je podľa tradičnej čínskej medicíny vyjadrením „hladu tkaniva po energii". Znamená to, že v mieste bolesti sa nedostáva dostatočného zásobenia krvou a energiou Qi. Tento stav je spôsobený zablokovaním toku energie a krvi v danej oblasti. K odstráneniu bolesti je preto vždy nutné odblokovať a rozprúdiť stagnáciu krvi a energie v mieste bolesti. Tomu napomáha jednak vnútorne bylinná zmes Húževnatosť bambusového výhonku (kod 205) a z vonka potom bylinný olej Shaolin oil (kod 700).Oba Tieto produkty odblokuvávajú dráhy, odvádzajú nahromadené škodliviny v mieste bolesti (čím znižujú opuchy, či zatuhnutia ), privádzajú novú krv a energiu (čím vyživujú a regenerujú postihnutú oblasť), zlepšujú prekrvenie a všetkými týmito účinkami utišujú bolesť. Nepôsobí však ako analgetikum (liek tlmiaci bolesť), ale ovplyvňuje samotnú podstatu príčiny bolesti.

Utišuje bolesť. zmenšuje opuchy
Regeneruje a relaxuje šľachy a svaly
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:
Všetky druhy poranenia svalov, šliach, väzív a kostí (okrem otvorených rán), napr. pomliaždeniny, výrony, vykĺbenia, zlomeniny, natiahnuté väzy a šľachy, tzv. tenisové lakte, karpálne tunely – (úžinové syndrómy), apod.
Bolesti v bedrách či krížoch, a to ako akútne, tak chronické, ischias s vystrelujúcou bolesťou do končatín, výhrez medzistavcovej platničky.
Bolesti krčnej chrbtice so stiahnutím šijových a chrbtových svalov a s bolesťami hlavy
Reumatické bolesti kĺbov a svalov,

TCM účinky: Artróza, Bolesti hlavy pri nachladnutí, Bolesti kĺbov, Kožné abscesy, Kožné zápaly
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info