Vaginálny,genitálny herpes

SKLADOM

Bylinný prášok vonkajšie použitie. 100 g Príznaky: Výtok z pošvy, penisu Svrbenie a pálenie, bolesti v podrušku,pluzgieriky,

14,990 €

Skladové číslo: 999

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1000 ks

Výrobca: ABC Traditional Medica s. r. o

Príznaky genitálneho herpesu nemusia byť zo začiatku ochorenia až tak viditeľné. Obvykle po 2. až 10. dňoch od preniknutia nákazy do organizmu, sa objaví pálenie, svrbenie a bolesť v genitálnej oblasti, či oblasti okolo konečníka. U žien sa môže objaviť neobvyklý výtok z pošvy.

V genitálnej oblasti, v okolí konečníka a zadku sa začínajú objavovať viacpočetné vyrážky, pľuzgieriky, ktoré svojou prítomnosťou vyvolávajú bolesť. Pohlavný styk sa stáva nepríjemný, pretože postihnutá osoba má oblasť genitálií veľmi citlivú. Často krát sa objavuje zdurenie priľahlých lymfatických uzlín.

Infikovaný človek genitálnym herpesom pociťuje celkovú slabosť, môže byť prítomná zvýšená telesná teplota a bolestivosť svalov, či bolestivé močenie. Takýto človek sa cíti ako pred vypuknutím chrípky. Nepríjemné a bolestivé vyrážky u žien môžu byť len v pošve a na krčku maternice, kde nie sú vidieť a teda žena nemusí akútne štádium herpesu spozorovať včas.

 

TCM účinky: Bolesti v krku , Gynekologické výtoky biele , Gynekologické výtoky žlté, Gynekologické zápaly, Hemeroidy , Herpes (opar) , Opary genitálne, pásové, labiálne, Virózy , Znížená obranyschopnosť , Zväčšenie lýmf. uzlín (krk) , herpes

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info