MycoMeno EAN: 8594167650342 zľava Exp. 19.10.2021 do vypredania zásob

MycoMeno EAN: 8594167650342 zľava Exp. 19.10.2021 do vypredania zásob

AKCIA SKLADOM

Prípravok MycoMeno je určený ženám, ktoré trpia problémami spojenými s menopauzou, ale aj predmenštruačným syndrómom, nepravidelnou, silnou či bolestivou menštruáciou. Preparát obsahuje zložky, ktoré vyrovnávajú hladiny hormónov, stimulujú hormonálne receptory, upravujú ovuláciu, posilňujú fyzickú i psychickú kondíciu, stabilizujú výkyvy nálad, t. j. odstraňujú malátnosť, slabosť a únavu, dodávajú pokoj, zmierňujú podráždenosť, nervozitu, depresie a poruchy spánku.

21,99 €

24,89 € Zľava 2,90 €

Skladové číslo: 8594167650342

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: MycoMedica

 Preparát  potláča návaly horúčavy, napätie, vyrovnáva výkyvy tlaku, bolesti hlavy a závraty. V období menopauzy sa vplyvom zníženia hladín ženských hormónov zvyšuje výskyt srdcovo-cievnych ochorení, hladina lipidov v krvi a objavujú sa známky osteoporózy. Aj s týmto sa počíta a zložky v preparáte pôsobia preventívne proti takýmto sprievodným stavom, a ak už nastali, dokážu zabrániť ich progresii, či dokonca zvrátiť patologický proces. Keďže sa zvyšuje frekvencia infekčných zápalov, môže sa objaviť inkontinencia, výtoky, sexuálne ťažkosti, je potrebné posilniť stav slizníc a imunitný systém, aby sa obmedzil výskyt nepríjemných stavov, ale aj s týmto si produkt, ktorý sme vytvorili, vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže poradiť. Účinky jednotlivých zložiek obsiahnuté v preparáte sa dopĺňajú a posilňujú a vytvárajú tak vyvážený a pre zdravie a pohodu ženy veľmi účinný a potrebný produkt.

Podľa tradičnej medicíny MycoMeno pôsobí priaznivo u:

komfort pri menopauze
návaly
psychickú rovnováhu

MycoMeno obsahuje v jednej kapsule:
60 mg Reishi (Ganoderma lucidum) – extrakt z plodnice 30 % polysacharidov
50 mg Červená ďatelina (Trifolium pratense) – extrakt z kvetu 40 % izoflavonoidov
50 mg Cordyceps (Cordyceps sinensis) – extrakt z mycélia 30 % polysacharidov
50 mg Včelí peľ
50 mg Medovka lekárska (Melissa officinalis) – extrakt z listu 10:1
40 mg Muira puama – extrakt z dreva 4:1
30 mg Zelený čaj (Camellia sinensis) – extrakt z listov 50 % polyfenolov
20 mg Materská kašička
5 mg Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa) – extrakt z koreňa 4:1
Dávkovanie:
1 kapsula denne, zapiť tekutinou

Obsah balenia: 90 kapsúl á 405 mg
Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nenahrádzajú rady kvalifikovaného lekára. Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

MycoMeno je vyrobený z extraktov húb a je teda asi 20x koncentrovanejší než sušený hubový prášok, preto je jeho účinok efektívnejší!

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info