TS368h: Bylinna zmes 368 na hemeroidy Balzam dymiacej rokliny - MUSK HEMORRHOIDS OINTMENT EAN: 6901986000036

TS368h: Bylinna zmes 368 na hemeroidy Balzam dymiacej rokliny - MUSK HEMORRHOIDS OINTMENT EAN: 6901986000036

SKLADOM VÝPREDAJ Pian

Pozor posledny kus na sklade. MUSK HEMORRHOIDS OINTMENT BALZAM DYMIACEJ ROKLINY Pri hemoroidoch, pálení alebo svrbení konečníka.10 g / balenie.

7,99 €

Skladové číslo: 6901986000036

Dostupnosť: Skladom
skladom: 15 ks

Výrobca: Čína

Hlavné zameranie:             Neplatiť vopred prevodom.
- krvácavé či zápalové komplikácie pri hemoroidoch
- ekzémy a svrbenie kože v okolí konečníku
- zápaly žliazok v okolí konečníka
- krvácanie do stolice pri vnútorných hemoroidoch
- opuchliny a zápary v tejto oblasti

Krém pôsobí priaznivo na kožu a sliznicu v oblasti konečníka. Pomáha pri hemoroidoch postihnutých zápalom, trombózou či krvácaním a taktiež pri zápaloch okolia konečníku typu dermatitídy, ekzému či zápalu žliazok v okolí. Vhodný je i v prípade zaparenia či vyparenia.

Po nanesení na kožu či sliznicu sa objaví krátky pocit veterného pálenia, vystriedaný pocitom chladenia, signalizujúcim zníženie prekrvenia oblasti.

Dávkovanie a doba užívania:
2 – 3 x denne naniesť masť lokálne na postihnutú oblasť v prípade vonkajších hemoroidov či svrbenia a ekzémov v okolí konečníka. Pri krvácajúcich vnútorných hemoroidoch alebo pri chronickom zápale prostaty aplikovať masť priloženým nástavcom do konečníka. Účinok možno pozorovať po 2 – 3 dňoch.

Moschus, bezoár, perlový prášok, jantárový extrakt a živica borneol pôsobia komplexne na kožu a sliznicu konečníka postihnutú zápalom. Tonizuje rovnako cievnu stenu, čím bráni stagnácii krvi a tvorbe opuchov v oblasti, prejavujúcu sa nepríjemným tlakom, pálením či bolesťou. Vehikulom je tekutý parafín, olej a vazelína.

TCM účinky: Hemeroidy , Kožné problémy
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info