Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

205h Húževnatosť bambusového výhonku - JIN GU DIE SHANG WAN 8594064352059

205h Húževnatosť bambusového výhonku -  JIN GU DIE SHANG WAN  8594064352059

SKLADOM

Húževnatosť bambusového výhonku - Jin Gu Die Shang Wan

13,99 €

14 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 205h

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mediland s. r. o

Pôsobenie: Upravuje obeh krvi XUE. Rozptyľuje blokádu krvi XUE YUUtišuje bolesť

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:

Bolesti svalov, šliach, kĺbov a kostí reumatického pôvoduBolesti chrbta a krčnej chrbtice. Podvrtnutie, pomliaždeniny, zlomeninyTenisový lakeť

Popis: Ide o komplexnú zmes používanú pri bolestiach pohybového aparátu (svalov, šliach a kostí) z najrôznejších príčin. Počas užívania tohto preparátu nedochádza iba k tlmeniu bolesti, ale predovšetkým k celkové regenerácii týchto tkanív. Veľmi účinná je pri liečbe rôznych zranení pohybového aparátu (podvrtnutia, pohmoždeniny) a tiež podporuje hojenie zlomenín. Používa sa samostatne alebo so Šaolinovým olejom či akupunktúrou.

Rozbor bylín v zmesi: San Qi zastavuje krvácanie, rozprúďuje stagnáciu krvi, zmenšuje opuchy a tlmí bolesť, Mu Dan Pi ochladzuje teplo v krvi, rozpúšťa krvné zrazeniny a rozprúďuje krv, Hong Hua rozprúďuje krv, rozpúšťa krvné zrazeniny a tlmí bolesť, Ru Xiang rozprúďuje krv a Qi, uvoľňuje šlachy, odblokováva dráhy, tlmí bolesť a zmenšuje opuchy, Mo Yao rozprúďuje krv, rozpúšťa krvné zrazeniny, zmenšuje opuchy a tlmí bolesť, Chi Shao ochladzuje teplo v krvi, rozprúďuje krv a rozpúšťa krvné zrazeniny, Xing Ren odblokováva dráhy, Dang Gui vyživuje krv, zmenšuje opuchy, rozhýbava a harmonizuje krv, Su Mu zastavuje krvácanie, rozpúšťa stagnáciu krvi a tlmí bolesť, San Leng rozbíja stagnáciu krvi, podporuje pohyb Qi a tlmí bolesť, Liu Ji Nu rozpúšťa krvné zrazeniny a tlmí bolesť, Xu Duan posilňuje pečen a obličky, vyživuje šlachy a kosti, podporuje pohyb Qi a tlmí bolesť.

Dávkovánie: 3 x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Vhodné kombinovať s Šaolínovým olejom (kód 700), ktorý sa užíva lokálne na zasiahnuté miesta k zmierneniu bolesti.
Upozornenie: Neužívať v tehotenstve.

Kategória: Guličky a tablety, Typ: Bolesti pohybového aparátu

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Kód: 205

Cena: 12,- € + poštovné

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie