Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

020h Kamene z údolia Šaolin - LI DAN WAN EAN 8594064350208

020h Kamene z údolia Šaolin - LI DAN WAN EAN 8594064350208

SKLADOM

Tráviace potiaže,Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

15,90 €

16 € Zľava 0,10 €

Skladové číslo: 020h

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Mediland s. r. o

Pôsobenie: Prečisťuje žlčovody - Vylučuje zápal - Ochladzuje teplo a vylučuje vlhko zo žlčníku SHI/RE
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:
Akútny alebo chronický zápal žlčníku nebo žlčových ciest - Rozpúšťa žlčové kamene
Vylučuje kamene do 1 cm
Popis: Žlčníkové zápaly a z nich vznikajúce kamene sú v dnešnej dobe tak bežné, že ich berieme takmer za samozrejmosť. Podľa čínskej medicíny sa jedná o akumuláciu vlhka a tepla v dráhe žlčníku, ktorá zasahuje aj do obličiek a močového mechúra. Žlčník je často postihnutý stresom (ako už častým hnevom či naopak potlačovanými emóciami) a rovnako je aj postihnutý „ťažkými", ťažko spracovateľnými jedlami, typickými pre slovenskú kuchyňu, prinášajúce do žlčníku vlhko a teplo. Žlč sa potom stáva hustou, neskôr teplo zahustí vlhko a vytvorí sa piesok až blato, ktoré sa v konečnom dôsledku stmelí do kameňov. Nachádzame ich nie len v žlčníku, ale aj v močovom mechúre a obličkách, pretože mechanizmus vzniku je obdobný. Táto zmes vylučuje vlhko a teplo z oblasti žlčníku, teda ukľudňuje zápal a rozpúšťa ako „blato" v žlčníku a žlčových cestách, tak aj kamene o veľkosti 1–2 cm. Nutné je dodržiavať patričnú diétu.
Rozbor bylín v zmesi: Hierarchia bylín v zmesi nie je stanovená. Da Qing Ye, ktorý ochladzuje teplo ochladzuje teplo v krvi a vylučuje teplý toxín, Zhi Mu, ktorý ochladzuje teplo a oheň, Yin Chen Hao a Jin Qian Cao ochladzujú teplo a vlhko v pečeni a v žlčníku (viz Legendy písané bylinami), Jin yin hua ochladzujú teplo a vylučujú teplý toxín, b uvoľňuje stagnujúcu pečennú Qi, Huang Qin ochladzuje teplo a vylučuje vlhko, Bai Shao znižuje pečennú YANG a uvoľňuje kŕče, Huo Xiang harmonizuje stredné ohniská a premieňa vlhkosť, Qing Pi rozprúďuje stagnujúcu pečennú Qi, vysušuje vlhkosť a premieňa hlien TAN, Mang Xian rozpúšťa nahromadeniny a odblokováva stagnáciu.
Dávkovanie:4 tabletky 3 x denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Efekt je možné pozorovať už po 1 mesiaci užívania, nutné je však dodržanie patričnej diéty. V prípade žlčníkových ťažkostí, ktoré pretrvávajú aj po operácii žlčníku, je vhodnejšie užívať Utíšenie veternej búrky (kód 064).

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie