020h Kamene z údolia Šaolin - LI DAN WAN EAN 8594064350208

020h Kamene z údolia Šaolin - LI DAN WAN EAN 8594064350208

SKLADOM

Tráviace potiaže,Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

13,99 €

Skladové číslo: 020h

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Mediland s. r. o

Pôsobenie: Prečisťuje žlčovody - Vylučuje zápal - Ochladzuje teplo a vylučuje vlhko zo žlčníku SHI/RE
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:
Akútny alebo chronický zápal žlčníku nebo žlčových ciest - Rozpúšťa žlčové kamene
Vylučuje kamene do 1 cm
Popis: Žlčníkové zápaly a z nich vznikajúce kamene sú v dnešnej dobe tak bežné, že ich berieme takmer za samozrejmosť. Podľa čínskej medicíny sa jedná o akumuláciu vlhka a tepla v dráhe žlčníku, ktorá zasahuje aj do obličiek a močového mechúra. Žlčník je často postihnutý stresom (ako už častým hnevom či naopak potlačovanými emóciami) a rovnako je aj postihnutý „ťažkými", ťažko spracovateľnými jedlami, typickými pre slovenskú kuchyňu, prinášajúce do žlčníku vlhko a teplo. Žlč sa potom stáva hustou, neskôr teplo zahustí vlhko a vytvorí sa piesok až blato, ktoré sa v konečnom dôsledku stmelí do kameňov. Nachádzame ich nie len v žlčníku, ale aj v močovom mechúre a obličkách, pretože mechanizmus vzniku je obdobný. Táto zmes vylučuje vlhko a teplo z oblasti žlčníku, teda ukľudňuje zápal a rozpúšťa ako „blato" v žlčníku a žlčových cestách, tak aj kamene o veľkosti 1–2 cm. Nutné je dodržiavať patričnú diétu.
Rozbor bylín v zmesi: Hierarchia bylín v zmesi nie je stanovená. Da Qing Ye, ktorý ochladzuje teplo ochladzuje teplo v krvi a vylučuje teplý toxín, Zhi Mu, ktorý ochladzuje teplo a oheň, Yin Chen Hao a Jin Qian Cao ochladzujú teplo a vlhko v pečeni a v žlčníku (viz Legendy písané bylinami), Jin yin hua ochladzujú teplo a vylučujú teplý toxín, b uvoľňuje stagnujúcu pečennú Qi, Huang Qin ochladzuje teplo a vylučuje vlhko, Bai Shao znižuje pečennú YANG a uvoľňuje kŕče, Huo Xiang harmonizuje stredné ohniská a premieňa vlhkosť, Qing Pi rozprúďuje stagnujúcu pečennú Qi, vysušuje vlhkosť a premieňa hlien TAN, Mang Xian rozpúšťa nahromadeniny a odblokováva stagnáciu.
Dávkovanie:4 tabletky 3 x denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Efekt je možné pozorovať už po 1 mesiaci užívania, nutné je však dodržanie patričnej diéty. V prípade žlčníkových ťažkostí, ktoré pretrvávajú aj po operácii žlčníku, je vhodnejšie užívať Utíšenie veternej búrky (kód 064).

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info