Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

016h Zdolanie ohnivého zrázu - Dao ChI Wan EAN: 8594064350161

016h Zdolanie ohnivého zrázu - Dao ChI Wan EAN: 8594064350161

SKLADOM Pian

Zdolanie ohnivého zrázu - Dao Chi Wan Kategória: Guličky a tablety, Typ: Tráviace potiaže,Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

15,99 €

16 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 016h

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Mediland s. r. o

Pôsobenie: Ochladzuje teplosť RE srdca - Znižuje oheň HUO srdca - Pôsobí močopudne
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:
Afty v ústnej dutine
Zápaly ďasien
Bolesti zubov
Popis: Táto zmes je určená k liečbe „tepla v srdci a v tenkom čreve". Pretože srdce je umiestnené v hrudníku a riadi ducha, naruší prítomnosť tepla v srdci myseľ a zapríčiní podráždenosť a pocit tepla na hrudi. Srdce je spojené cez pažerák do hrdla a úst. Preto sa objaví aj smäd na studené nápoje a začervenaná tvár. V prípade, že teplo zo srdca putuje ďalej do úst (pretože ústa a jazyk sú „výhonky" srdca), objavia sa aj ťažkosti v ústach typu zápalov ďasien, afty, opuchnuté ďasná a bolesti zubov.
Rozbor bylín v zmesi: Sheng Di Huang vyživuje YIN obličiek a ochladzuje srdcový oheň, Zhi Zi ochladzuje teplo, vylučuje vlhko a ochladzuje krv, Dan Zhu Ye ochladzuje teplo a vylučuje vlhko, podporuje močenie, Gan Cao ochladzuje teplo a uvoľňuje teplý toxín, harmonizuje ostatné byliny v zmesi, Hua Shi vylučuje vlhko a teplo močením, ochladzuje teplo v močovom mechúre, Fu Ling vylučuje vlhko močením a ukľudňuje srdce, Tong Cao ochladzuje teplo a podporuje močení, Mang Xiao ochladzuje teplo.
Dávkovánie: 3 x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 1–2 týždňoch.

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie