201w DU HUO JI SHENG WAN Mori Form Pevnosť palácového piliera EAN: 8714818232547

201w DU HUO JI SHENG WAN  Mori Form Pevnosť palácového piliera EAN: 8714818232547

SKLADOM

Posilňuje YANG obličiek, vyživuje krv XUE pečene, vylučuje vietor FENG, chlad HAN a vlhko SHI, utišuje bolesť. Exp: 12.1.2023

7,97 €

8 € Zľava 0,03 €

Skladové číslo: 201w

Dostupnosť: Skladom
skladom: 12 ks

Výrobca: Green Nature

Bolesti a pocit ťažoby najmä v dolnej časti chrbta a v dolných končatinách, chronické bolesti kĺbov, reagujúce na zmeny počasia, ranná „rozlámanosť" a zhoršenie bolestí chrbta po fyzickej námahe

Popis: Jedná sa o prastarú zmes ovplyvňujúcu bolesť v bedrách a dolných končatinách, typicky reagujúcich na zmeny počasia. Chlad, vlhko alebo pobyt v prievane príznaky zhoršuje a naopak teplé, suché prostredí ich zlepšuje. Tieto ťažkosti sa môžu vyskytovať v rôznej intenzite a prvými varovnými príznaky môže byť ranná „rozlámanosť", pobolievanie na chrbte pri dlhšom státí či ľahkej fyzickej záťaži. Zmes výrazne zmierňuje bolesťami sprevádzané reumatické ochorenie kĺbov, pokiaľ nie sú spojené so zápalovými prejavmi (teplý, červený kĺb). Zmes obsahuje byliny, ktoré celkovo vyživujú a posilňujú organizmus a utišujú bolesti, ktoré sú sprievodným znakom opotrebovania pohybového aparátu.

Rozbor patentnej medicíny medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Du Huo posilňuje chrbát a tlmí ako akútnu, tak chronickú bolesť chrbta, vylučuje vietor a vysušuje vlhkosť , Fang Feng a Qin Jiao zlepšujú cirkuláciu a zmäkčujú šlachy, Sang Ji Sheng vyživuje pečen a obličky, posilňuje bedrá a kolená a napomáha k výžive krvi, Du Zhong posilňuje obličky a bedrá, vyživuje šlachy a kosti a napomáha cirkulácii krvi a energie, Rou Gui zahrieva obličky a napomáha vitalite, Dang Gui, Chuan xiong, Shu Di Huang a Gan Cao posilňujú krv a napomáhajú vybudovaniu krvi a energie, Dang Shen posilňuje Qi, Fu Ling posilňuje slezinu, vysušuje vlhko a premieňa hlien, Bai Shao vyživuje krv a ochraňuje YIN.

Dávkovanie: 3 x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Zlepšenie je možné pozorovať u akútnych ťažkostí po 1–2 týždňoch, pri chronických ťažkostiach po 4 – 6 týždňoch.

Balenie: - 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info